reklamı kapat

POPÜLER

Riide elektrikli bisiklet
Riide elektrikli bisiklet

Fütüristik çizgiyi iyi yansıtan akıllı elektrikli bisiklet: Riide 2

Elektrikli bisiklet pazarına bir model daha eklendi. Bu sefer karşımızda fütüristik tasarımıyla öne çıkan Riide 2 modeli yer alıyor.

Elektrikli bisiklet dünyasının tasarımıyla kendisine baktırmayı bilen en yeni üyesi Riide 2, direkt olarak şehir içi kullanıma özel tasarlanmış. Maalesef bir süspansiyon sistemi olmayan ve bu açıdan konfor konusunda soru işareti oluşturan bisiklet, yapısı gereği kadınlara da hitap ediyor ve gece kullanımı için yerleşik LED aydınlatma taşıyor. Arkasına yerleştirilen hub motoruyla 500W sürekli, 1.45 kW maksimum güç sunan bisiklet, 840Wh kapasitesinde bir çıkarılabilir bir pil paketiyle geliyor. 45 km/s hıza çıkabilen ve pedal desteğiyle 90 km kadar menzili olduğu açıklanan bisiklet, görebileceğiniz üzere disk frenler kullanıyor. Toplam ağırlığının 23,5 kg olduğu açıklanan Riide 2, başlıkta da belirttiğimiz gibi akıllı özelliklere de sahip. Bluetooth LE, GPS ve 4G LTE gibi bağlantı seçenekleri bulunan model, aynı zamanda 9 eksenli bir ivme ölçer ile donatılmış. Akıllı telefon uygulaması üzerinden takip edilebilen ve özelleştirilebilen elektrikli bisiklet, her türlü veride bilgi sağlayabiliyor ve böylece fark yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Riide 2 fark yaratan bir elektrikli bisiklet

Modelin fiyatı ise yaklaşık olarak 2.800 dolar seviyesinde yer alıyor. Elbette çok uygun fiyatlı olmayan model, yine de pazarın en yeni ve modern üyelerinden olarak dikkat çekmeyi başarıyor. Böyle bisikletlerin Türkiye’de de artmasını umut ediyoruz.

İlginizi Çekebilir

Bu da çok dikkat çeken başka bir motosiklet