reklamı kapat

POPÜLER

Elektrikli bisiklet Reevo

Son dönemdeki en özel ve fütüristik elektrikli bisiklet: Reevo [Video]

Elektrikli bisiklet pazarında birçok nefes kesen model bulunuyor. Bunların en çok dikkat çekenlerinden birisi ise kesinlikle Reevo oldu.

Indiegogo üzerinde koyduğu 50 bin dolarlık hedefi tam 477 bin dolara ulaştıran ve bu açıdan gerçekten çok büyük ilgi gören elektrikli bisiklet Reevo, görebileceğiniz üzere birçok rakibine hiç ama hiç benzemiyor. Bisiklet burada özellikle daha çok motosiklet modellerinde gördüğümüz göbeksiz jant üzerine kurulmasıyla fark yaratıyor. Bu sayede gerçekten oldukça fütüristik bir görünüşü bulunan Reevo, kabloları olabildiğince gizliyor ve genel olarak bir bilim kurgu filminden çıkmış gibi görünüyor. Direkt olarak şehir için kullanıma odaklanan model, aktarıldığı kadarıyla 750W gücünde bir elektrik motoruna sahip ve oldukça kalın orta kısmında değiştirilebilir 500Wh pil paketi barındırıyor.

Şaşırtıcı şekilde gidona yerleştirilen parmak izi okuyucu ile giriş yapabildiğiniz yerleşik GPS‘e sahip bisiklet, aktarıldığı kadarıyla 3 saat içerisinde tamamen şarj edilebiliyor ve maksimum 25 km/s hıza çıkabiliyor. Janta entegre edilen ve hava karardığı zaman otomatik açılan LED aydınlatma ve aynı zamanda LED sinyal sistemiyle gelen elektrikli bisiklet Reevo, gidonunda akıllı telefonları taşıyabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet Reevo gelecekten gelmiş izlenimi oluşturuyor

Pedal yanında motosiklet gibi de kullanılabilen ürün, tahmin edebileceğiniz üzere çok da ucuz değil. Bisiklet için buradaki Indiegogo sayfasında konulan en düşük bağış miktarı 2 bin dolar seviyesinde. Modelin normal olarak satışa çıktığında daha pahalıya satılacağını düşünüyoruz. Bisikletin projesi için daha 30 günlük bir sürenin bulunduğunu da son olarak belirtelim.

Türkiye’de şu an satılan hemen hemen tüm elektrikli bisikletlere buradan ulaşabilirsiniz.