reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet
elektrikli bisiklet

Elektrikli gibi görünmeyen şık elektrikli bisiklet: Angell

Elektrikli bisiklet pazarında şu an gerçekten birçok model yer alıyor. Bu modellerin büyük çoğunluğu da elektrikli olduklarını açık şekilde belli ediyor.

Bazı kişiler tam da bu durumu sevmiyor ve istemiyor. Kötü niyetli kişilerin dikkatini çekmek istememe amacı başta olmak üzere birçok kullanıcı standart görünümlü elektrikli bisikletleri daha çok beğeniyor. Bunların en yenisi olan Angell, yukarıda da görebileceğiniz üzere gayet şık ve standart bir çizgide karşımıza çıkıyor. Gümüş gri rengiyle fütüristik bir gelecek vurgusu yapan model, bir süspansiyon sistemine sahip değil. Bu açıdan sadece şehir içine uygun olan ve burada da çok konforlu olacak gibi durmayan Angell, arkasında birisinin oturabileceği ya da sepet konulabilecek bir bölüm taşıyor. Geçelim teknik tarafa. Modelin arkasında 250W gücünde bir elektrik motoru yer alıyor ve bu motor ile 25 km/s hıza efor sarfetmeden rahatlıkla çıkılabiliyor. Gövdeye entegre edilen piliyle 70 km kadar menzil sunan ve bu şehir için kullanımı için oldukça yeterli olan bisiklet, geniş tasarlanan gidonunda 2,4 inç‘lik bir dokunmatik LCD ekran barındırıyor. Bu ekrandan her türlü konuda bilgi verebilen elektrikli bisiklet Angell, yerleşik olarak GPS birimine de sahip.

Elektrikli bisiklet Angell dikkat çekmeyi başardı

Önde ve arkada disk frenlerin kullanıldığı LED aydınlatma sistemiyle donatılan bisiklet, alüminyumdan üretilmiş ve toplam ağırlığı 13,9 kg seviyesinde yer alıyor. İsteyenlerin gümüş gri yerine mat siyah olarak da alabildiği aktarılan bisikletin açıklanan fiyatı ise Avrupa’da 2.690 euro seviyesinde yer alıyor. Bisikletin ön siparişi şu an başlamış durumda.

İlginizi Çekebilir

Tam 200 km menzili sunan model