reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Fold 2

Samsung Galaxy Fold 2’nin beklenen bir detayından kötü haber

Samsung Galaxy Fold 2 için beklenen güzel bir detayın gerçek olmayacacağı ortaya çıktı. Buna yeni modeli bekleyen bazıları üzülecek.

Samsung Galaxy Fold 2, yaz sonunda ya da başında karşımıza çıkarılacak cihazlar arasında yer alıyor. Merakla beklediğimiz katlanabilir telefon için yeni bilgiler var. Bu bilgilerin ilki eğer doğruysa telefonda söylediği gibi S Pen kalem olmayacak. Daha önce gövdeye entegre olacağı aktarılan S Pen, birçok kişiyi sevindirmişti. Bu konuda geri adım atılmasının arkasında ise modelin hassas katlanabilir ekranının yer aldığı aktarılıyor. Firma şimdilik buna hazır değil deniyor. Daha önce en az 256 GB dahili depolama ile geleceği aktarılan Samsung Galaxy Fold 2, yeni başka bilgilere göreyse yeşil ve mavi olmak üzere iki farklı renge de sahip olacak. Bu arada Galaxy Fold 2’nin ilk modelden biraz daha düşük fiyata satılacağı da aktarılıyor. Tahminler katlanabilir telefonun karşımıza 1.600 dolar ya da 1.700 dolar gibi bir fiyatla çıkacağı yönünde geliyor. Bu modelin Türkiye’de de satılması bekleniyor. Türkiye fiyatının ise rahatlıkla 20 bin TL’yi geçmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold 2 için başka neler biliyoruz?

Snapdragon 865 işlemci ile yolda bulunan modelde 8 inç bir esnek AMOLED ekran yer alıyor ve bu ekranın üstünde “Ultra Thin Glass” yani çok ince esnek cam kullanılıyor. Bu sayede ilk sürümün birçok sağlamlık sorunun yaşatmayacak denilen katlanabilir telefon, kamera tarafında ise 108 megapiksel ana kamera ile yolda deniyor.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!