reklamı kapat

POPÜLER

Bunch Coupe elektrikli bisiklet

120 km menzilli yük taşımaya yönelik şık elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarında artık her ihtiyaca yönelik onlarca farklı model bulunuyor. Bunlar arasına şimdi de yük taşımaya yönelik Bunch Coupe eklendi.

Bunch Coupe elektrikli bisiklet modeli, görebileceğiniz üzere ön bölümünde yük taşımak için hazırlanmış bir model. Burada hem standart paketler hem evcil hayvanlar hem de ufak çocuklar rahatlıkla taşınabiliyor. Gücünü Bafang imzalı M400 elektrik motorundan alan ve burada toplam 80 Nm tork sunan bisiklet, 720 Wh pil paketi üzerine kuruluyor ve bunula pedal desteği kullanarak 120 km menzil getiriyor. Bu açıdan oldukça iyi olan model, gayet şık görünüyor ve disk frenler kullanıyor. Yapısı gereği üç tekerlekli olan bisiklet, gizli zincir sistemi kullanıyor. Bu sayede zincir kirden korunuyor, aynı zamanda da kişilerin kıyafetleri yağlanmıyor. Menzil ve hız gibi bilgileri gidondaki ufak ekrandan veren Bunch Coupe elektrikli bisiklet, ön taşıma kısmında iki adet emniyet kemerine de sahip. Bu da özellikle şehir için kullanımı ve çocuk ya da evcil hayvan taşımaları için oldukça hayati görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bunch Coupe elektrikli bisiklet çok geniş bir kitleye hitap ediyor

Evet bu tarz bisiklet modellerine artık oldukça fazla oranda talep bulunuyor. Peki bu bisikletin yurt dışı merkezli fiyatı ne kadar? Açıklanan rakam yaklaşık olarak 5.100 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu rakam böyle bir bisiklet için normal bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da yakın zaman önce çıkan modellerden