reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet

Tam 257 km menzil ve 55 km/s hız sunan elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarı gelişmeye, çok dikkat çeken modeller gelmeye devam ediyor. Bunlardan birisi de Biktrix imzalı yeni modeller oldu.

Elektrikli bisiklet dünyasının en yeni üyeleri Biktrix firmasının “Juggernaut” serisinde yer alıyor. Bu seride toplam dört farklı bisiklet yer alıyor ve en çok en üstteki model olan HD Duo dikkat çekiyor. Indiegogo üzerinden satın alınabilen ürünlerden HD Duo 1.000W gücünde Bafang BBSHD elektrik motoru üzerine kuruluyor ve getirdiği 160 Nm torkuyla tam 55 km/s hıza çıkabiliyor. Çift pil paketiyle toplam 2.000 Wh kapasite getiren model, burada tam 257 km menzil sunuyor. Ancak bu menzil için ciddi oranda pedal desteğine ihtiyaç olduğu aktarılıyor. Ancak modelin motosiklet gibi kullanım ömrü de oldukça yüksek bir seviyede yer alıyor. Biktrix imzalı daha düşük versiyonlardan birisi 750W elektrik motoru taşıyor ve 38 km/s hıza çıkabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet modelleri artık çok daha güçlü hale geldi

Bunlardan olan Biktrix Juggernaut serisi, görebileceğiniz üzere araziye özel olarak hazırlanmış modellerden oluşuyor. Sadece öne süspansiyon sistemi taşıyan bisikletler, kayış değil standart zincir sistemi kullanıyor ve dahili çamurluklar, aydınlatma sistemi ve disk frenler ile geliyorlar. Peki fiyatlar? Modellerin fiyat aralığı 1.399 dolar ile 2.899 dolar arasında değişiyor. Bu özelliklere göre bu fiyatlar normal bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Bu BMW imzalı elektrikli motosiklet modeli