reklamı kapat

POPÜLER

BMW Motorrad, Definition CE 04 elektrikli motosiklet

BMW Motorrad imzalı fütüristik elektrikli motosiklet [Video]

Otomobil tarafının devi ismi BMW, BMW iX modeli yanında BMW Motorrad imzalı fütüristik elektrikli motosiklet modelini de görücüye çıkarttı.

Detaylarına aşağıdaki haberden ulaşabileceğiniz elektrikli BMW iX, genel olarak çok dikkat çekti. BMW’nin motosiklet tarafı BMW Motorrad ise kesinlikle bunun altında kalmadı. Şirket #NEXTGen 2020 kapsamında tanıttığı Definition CE 04 elektrikli motosiklet ile pazara fütüristik bir model daha ekledi. Şimdilik halen son sürümünde olmayan yani pazara bu tasarımla çıkmayacak gibi duran motosiklet, bu haliyle gerçekten çok dikkat çekici görünüyor. Görebileceğiniz üzere oldukça da heybetli olan model, keskin çizgileri ve turuncu detaylarıyla kendisine baktırmayı sonuna kadar biliyor. İki kişilik olan ve daha çok şehir içi kullanımı odaklanılarak hazırlanan Definition CE 04 elektrikli motosiklet, bünyesinde 10 inç boyutunda büyük bir ekran taşıyor. Menzil değeri prototip olduğu için verilmeyen motosiklet, şimdilik spesifik olarak sadece tasarımıyla ses getirmeyi başarıyor. Modelde sürücünün kaskını koyması için özel bir bölüm de yer alıyor.

BMW Motorrad, Definition CE 04 elektrikli motosiklet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BMW Motorrad, Definition CE 04 elektrikli motosiklet ile gelecek gösterimi yapıyor

BMW firması elektrikli motosikletlere yabancı bir isim değil ve bu açıdan Definition CE 04 modelinin gerçek olmasını engelleyecek şimdilik hiçbir neden bulunmuyor. Geleceğin elektrikte olduğunu iyi bilen BMW, artık ürün gamını iyiden iyiye elektriğe kaydırıyor. Bu da elbette genel olarak çok sevindiriyor.

İlginizi Çekebilir

Rezvani imzalı en gelişmiş 6×6