reklamı kapat

POPÜLER

BMW motosiklet Nmoto
BMW motosiklet Nmoto

Orijinal BMW C400X

BMW C400X motosikleti sanat eseri haline getiren gövde kiti

Otomobil tarafının devi ismi BMW, motosiklet pazarının da dev isimlerinden. Firmayı bu konuda şimdi gündeme getiren ise Nmoto firması oldu.

Sadece otomobiller için değil, motosikletler için de gövde kitleri bulunuyor. Bunların en yenisine ve son dönemde gördüğümüz en etkileyicisine Nmoto firması imzasını attı. Daha önce benzer işler gerçekleştiren Nmoto imzalı bu çalışmada karşımıza BMW C400X motosiklet modeli için hazırlanan retro bir gövde kiti çıkıyor. Modern altyapılı motosikleti klasik tasarımla birleştiren ve bize göre çok güzel bir işe imza atan şirket, modeli farklı renklerde tasarlamış. Özellikle yan profili çok güzel olan gövde kiti, önde yeni nesil BMW’lerde daha büyük devasa böbrek tasarımını taşıyor ve “Golden Age” ismiyle anılıyor. Henüz tüm detayları belli olmayan kit, birçok C400X sahibinin hoşuna gidecek, birçok retro tutkununa da BMW C400X aldıracak gibi görünüyor.

Orijinal BMW C400X

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BMW en son Definition CE 04 elektrikli motosiklet ile ses getirmişti

Şirket geçtiğimiz günlerde Definition CE 04 adını verdiği elektrikli motosiklet ile pazara fütüristik bir model daha ekledi. Henüz prototip aşamasında olan motosiklet, gerçekten çok dikkat çekici görünüyordu. Oldukça heybetli olan model, keskin çizgileri ve turuncu detaylarıyla kendisine baktırmayı sonuna kadar biliyor. İki kişilik olan ve daha çok şehir içi kullanımı odaklanılarak hazırlanan Definition CE 04 elektrikli motosiklet, bünyesinde 10 inç boyutunda büyük bir ekran taşıyor. Modeli ne zaman satışa çıkacağı bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Rezvani imzalı en gelişmiş 6×6