reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet

160 km menzil sunan elektrikli bisiklet: “Biktrix Moto”

Elektrikli bisiklet pazarına bu sefer menzili ile ses getiren bir seçenek dahil edildi. Tasarımı da iddialı olan Biktrix Moto ile tanışın.

Elektrikli bisiklet pazarında çok gelişmiş seçenekler yer alıyor. Bunlardan en son dikkat çekeni Biktrix Moto, kaslı bir gövdeye sahip ve araziye de uygun bir seçenek konumunda.

Bir bakımdan elektrikli motosiklet çizgisi / havası da olan Biktrix Moto, aktarıldığı kadarıyla Bafang imzalı 750W elektrik motoru üzerine kuruluyor. Bu motor ihtiyaç halinde 1.000W’a kadar çıkabiliyor.

Biktrix Moto’nun en çok dikkat çeken yanı iki adet 48V 21Ah pil paketiyle donatılabiliyor olması. Çiftli pil kullanımında model tam 160 km menzil getiriyor. Bu değer gerçekten çok ama çok iyi görünüyor.

Maksimum hızı 45 km/s olan ancak istenirse gücü ve hızı 500W ile 32 km/s seviyesine limitlenebilen elektrikli bisiklet, yerleşik çamurluk ve LED aydınlatma sistemine de sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Biktrix Moto elektrikli bisiklet dikkat çekti

Birçok farklı renkte tasarlanan model, kalın lastikleri (Burada 20 ve 24 inç olmak üzere iki farklı sürüm var) ve önde yer alan süspansiyon sistemiyle kağıt üzerinde konforlu bir sürüş getiriyor.

Disk frenlerin unutulmadığı bisikletin fiyatı ise 2.299 dolar seviyesinde yer alıyor. Modelin ilk olarak sadece ABD ve Kanada merkezli olarak satışa sunulacağını belirtmek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını böyle detaylı şekilde test ediyor