reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 13 Pro

iPhone 13 ve iPhone 13 Pro tasarımı tam olarak böyle olabilir

iPhone 13 ve 13 Pro modelleri için yapılan sızıntılar üzerinden daha ufak çentikli konseptler hazırlandı. Telefonlar tam olarak böyle görünebilir.

Yaz sonunda gelecek iPhone 13 ailesi, artık hemen hemen kesin olarak daha ufak bir çentikle gelecek. Apple, yaptığı yeni geliştirmeler ve ahizeyi yukarı almasıyla çentiği ufaltmayı başarmış durumda.

Bu bağlamda yeni telefonlar yüksek ihtimalle tam olarak sayfadaki tanıdık tasarımı kullanıyor. Sayfada 9TechEleven tarafından hazırlanan iki farklı cihaz karşınıza çıkıyor.

Burada kırmızı renkli olan model ailenin ortasında yer alan standart iPhone 13. Altın renkli model ise 13 Pro. 13 Mini ile 13 Pro Max modelleri de benzer tasarım çizgilerini taşıyor.

13’ün arkasındaki kameraları daha estetik bir görüntü için çapraz konumlandıran firma, 13 Pro’nun arkasında bir değişiklik yapmamış. Burada üçlü kamera + LiDAR bir araya geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 13 Pro serisinin ekranı beğeni toplayacak

iPhone 13 Pro ve 13 Pro Max modelleri daha önce de aktardığımıza üzere kesin olarak LTPO temelli 120 Hz OLED ekranlar üzerine kuruluyor.

Apple sonunda 120 Hz’e çıkış yapıyor ve bu şimdiden kullanıcıları fazlasıyla sevindiriyor. Telefonlarda 120 Hz’in dinamik olarak çalışacağı düşünülüyor.

Yani enerji tasarrufu için ekran sürekli olarak 120 Hz yenileme ile çalışmayacak. Bu konuda Apple’ın kişilere seçme şansı sunup sunmayacağı ise henüz bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını böyle detaylı şekilde test ediyor