reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy note 20 Samsung Galaxy note 21

Samsung Galaxy Note 21 ailesi gelmeyecek mi?

Samsung Galaxy Note 20 serisi efsane ailenin sonu olabilir. Eğer gelen bilgiler doğruysa Samsung Galaxy Note 21 serisi karşımıza çıkmayabilir.

Samsung, 2021’nin hemen en başında Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Samsung Galaxy S21 Ultra modellerini çıkaracak. Son dönemde sürekli olarak bu amiral gemisi akıllı telefonlar gündemde bulunuyor. İşte bu aile 2021’de firmanın “standart yapıda” tek amiral gemisi modelleri olabilir. Çünkü sağlam kaynak Ice Universe, “beklenmedik şekilde Galaxy Note 21 serisi için hiçbir geliştirme haberi gelmiyor” diyor. Biliyorsunuz firmalar telefonların geliştirme çalışmalarına çok uzun süre önce başlıyor ve bu açıdan mutlaka çıkıştan önce farklı detaylar gündeme geliyor. Galaxy Note 21’lere yönelik sessizlik ise direkt olarak ailenin karşımıza çıkmayabileceğini akıllara getiriyor. Samsung artık Galaxy Z serisi katlanabilir telefonlara ağırlık vermek istiyor. Hatta büyük yeniliklerin de ilk olarak bu cihazlarda karşımıza çıkarılacağı aktarılıyor. Bu açıdan efsane Galaxy Note serisi tarihin tozlu raflarına doğru ilerliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 21 tarih olmuş olabilir

Ice Universe’e göre firma Galaxy S21 Ultra’ya yüzde 100 kesin olarak S Pen desteği getirecek. Telefon Galaxy Note serisi gibi S Pen’i bünyesinde taşımayacak. Ancak harici olarak isteyenler Galaxy S21 Ultra’larında kullanmak için S Pen satın alabilecek ya da Galaxy Note’larından kalma S Pen’leri yeni modellerinde değerlendirebilecek. Bu bilgi de Galaxy Note’ların rafa kalkmış olabileceğinin büyük kanıtları arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de de satılan OPPO imzalı ilk akıllı saat modeli