reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 21 Fan Edition
Samsung Galaxy Note 21 Fan Edition

Samsung Galaxy Note 21 Fan Edition modelini hayal eden çalışma

LetsGoDigital tarafından olası Samsung Galaxy Note 21 Fan Edition modelini hayal eden bir çalışma hazırlandı. İşte detaylar;

LetsGoDigital imzalı bu tasarım, Samsung Galaxy Note 21 Fan Edition modelinin nasıl olabileceğini tam olarak hayal ediyor. Burada hayal ediyor diyoruz çünkü henüz böyle bir telefon için herhangi bir sızıntı yapılmış değil. Bu yıl sadece tek bir Galaxy Note modeli tanıtılacağı iddia edilen, bazı kaynaklara göreyse Galaxy Note serisini tamamen rafa kaldıran Samsung, yine de tasarımcıların “acaba nasıl olurdu?” sormasını engelleyemiyor. LetsGoDigital tasarımında tam olarak Galaxy S21’in Galaxy Note çizgisiyle birleşimi karşımıza geliyor. Bünyesinde elbette bir Galaxy Note olarak S Pen kalem yer alan konsept telefon, beyaz rengiyle çok güzel görünüyor ve ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyor. Pazara bu şekilde çıksa çok dikkat çekme ihtimali olan telefon, yine de sadece sanal ortamda kalacak izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 21 Fan Edition öncesinde Galaxy S21 Fan Edition da gelebilir

Kaynaklar haklıysa ortaya çıkan SM-G990B kod isimli telefon modeli direkt olarak Samsung Galaxy S21 Fan Edition adı altında pazara çıkabilir. Henüz yüzde 100 kesin olmasa da bu modelin yolda olduğu uzun zamandır konuşuluyor ve SM-G990B için Galaxy S21 Fan Edition tahmini gerçek gibi görünüyor. Amiral gemisi performansı düşük fiyata sunacak bir telefon olacak Galaxy S21 Fan Edition, yüksek ihtimalle çıktıktan sonra Türkiye’de de satılacak modeller arasında yer alıyor. Biliyorsunuz Galaxy S20 Fan Edition Türkiye’de aktif olarak satılıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 resmi videoda parçalarına ayrıldı

İLGİLİ HABERLER