reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21 Fan Edition Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 Fan Edition modelini hayal eden çalışma

Samsung Galaxy S21 ailesinde üç farklı model yer alıyor. Ancak bu durum yakında Galaxy S21 Fan Edition ile değişebilir.

Peki aktif olarak yolda olduğu duyulan Samsung Galaxy S21 Fan Edition çıkarsa nasıl görünecek? Bunu henüz net olarak bilmiyoruz. Çünkü bu konuda henüz bir sızıntı yapılmış değil. Ancak bu durum LetsGoDigital‘in telefonu hayal etmesini engellemedi. Sayfada gördüğünüz konsepti hazırlayan site, telefonun böyle bir tasarım taşıyabileceğini düşünüyor ve bunda haklı görünüyor. Bu tasarım Galaxy S21 Fan Edition modeli için fazlasıyla olası duruyor. Modeli dört farklı renkte hazırlayan kaynak, böyle bir amiral gemisi telefonun nispeten uygun fiyata çok satabileceğini akıllara getiriyor. Bunu elbette Samsung da düşünüyor. Telefonun 2021 bitmeden gelme ihtimali gündemde.

Samsung Galaxy S21 işlemcileri arasında fark var mı?

Bu merak edilen konu geçtiğimiz aylardan netlik kazanmıştı. Samsung Galaxy S21 ailesi biliyorsunuz gücünü satıldığı yere göre Snapdragon 888 ya da Exynos 2100 işlemciden alıyor. Türkiye’de örneğin Exynos 2100 işlemcili Galaxy S21’ler, ABD’de ise Snapdragon 888 işlemcili Galaxy S21’ler satılıyor. İşte bu cihazlar arasında yapılan testlere göre yine bir performans farkı bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Detaylı analizlere göre Snapdragon 888 işlemci Exynos 2100‘e oranla biraz daha yüksek performans getiriyor, birçok görevi daha iyi yerine getiriyor ve bunu daha az enerji harcayarak sunuyor. Burada en önemli detaylardan birisi pil ömrüne ciddi etki eden “daha az enerji harcama” olurken, Exynos 2100‘ün yük altında Snapdragon 888‘e oranla daha çabuk ısınıp gücünü azalttığı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 resmi videoda parçalarına ayrıldı