reklamı kapat

POPÜLER

Huawei HarmonyOS Huawei Watch 3

Huawei giyilebilir cihaz pazarında dünyada büyük bir başarıya imza atıyor

Huawei giyilebilir cihaz pazarında önemli bir başarıya imza attı. IDC 2020 ikinci çeyrek raporuna göre, şirket bileğe takılan giyilebilir cihaz pazarının birincisi oldu.

Uzun ömürlü pil ömrüyle dikkat çeken Huawei Watch GT serisi kullanıcılara daha kapsamlı, gerçek zamanlı ve kullanışlı bir spor ve yaşam tarzı deneyimi sunarak, sağlıklarını daha etkili bir şekilde yönetmeye yönelik proaktif bir adım atmalarına yardımcı oldu. Watch GT Serisi, ultra uzun pil ömrüne sahip sektörün ilk akıllı saati oldu. Watch GT Serisi, tüketicinin gerçek zamanlı, sürekli sağlık izleme talebini karşılarken, kullanıcıların spor ve sağlık deneyimini kapsamlı bir şekilde geliştirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei imzalı giyilebilir cihazlarlar hangi platformlara destek veriyor?

Watch GT 2 Pro herhangi bir iOS veya Android akıllı telefonla hızlı ve kolay bir şekilde eşleştirilebiliyor. Android cihazlar için, Huawei cihazının paketinde basılı olan QR kodunu taratmak veya AppGallery’den uygulamayı indirmek yeterli. Watch GT 2 Pro iOS cihazlarla kolayca eşleştirilebiliyor. Watch GT 2 Pro kullanıcıları akıllı saatlerini Huawei Health uygulamasından kontrol edebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yardımcı yeni robotları karşınızda