reklamı kapat

POPÜLER

Elektrikli bisiklet Look E-765 Gotham

Hafifliği ile dikkat çeken şehre özel elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarına yeni modeller eklenmeye devam ediyor. Bu sefer gelen en yeni modellerden birisi ise hafifliği ile dikkat çekiyor.

Elektrikli bisiklet dünyasındaki seçenekler “gelişerek” artıyor. Artık her gelen yeni model birçok kalemde fark yaratıyor. Fransa merkezli şirketlerden Look imzalı E-765 Gotham modeli ise sadece 15,8 kg olmasıyla öne çıkıyor. Karbon fiber gövde üzerine kurulduğu için hafif olduğu kadar sağlam da olan bisiklet, başlıkta da dediğimiz gibi direkt olarak şehir içi kullanıma odaklanıyor. Maalesef bünyesinde bir süspansiyon sistemi olmayan, bu açıdan bozuk yollarda çok konfor sunmayacak olan Look E-765 Gotham, aktarıldığı kadarıyla motor ve pilinin çıkarılmasına da imkan tanıyor. Bu da gerçekten ilginç görünüyor. Motor ve pil çıkarıldıktan sonra bisikletin toplam ağırlığı 11 kg seviyesine kadar düşüyor. 250W gücündeki bu elektrik motoru 55 Nm tork sunan bisiklet, 25 km/s hıza çıkabiliyor (Avrupa’da sınırlı hız) karışık kullanımda 80 km kadar bir menzil getiriyor. Modelde oldukça ince yerleşik çamurluk sistemini olduğunu da belirtmek gerekiyor. Aydınlatma ise sadece elektrikli bisiklet modelinin pedallarında yer alıyor. Bu da ufak ancak güzel bir dokunuş olarak dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet Look E-765 Gotham satışa sunulmuş durumda

Tüm detaylarına burada ulaşabileceğiniz Fransa merkezli modelin fiyatı 4.499 euro seviyesinde yer alıyor. Yani karşımıza ucuz bir seçenek yer almıyor. Ancak karbon fiber gövde nedeniyle modelin daha da ucuz olması çok mümkün değil gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da gövde sağlamlığıyla dikkat çeken bir model