reklamı kapat

POPÜLER

Ducati imzalı üç yeni katlanabilir elektrikli bisiklet

Ducati Scrambler SCR-E

Ducati Urban-E

Ducati Scrambler SCR-E Sport

Karşınızda Ducati imzalı üç yeni katlanabilir elektrikli bisiklet

Motosiklet dünyasının en büyük isimlerinden Ducati, bu sefer üç yeni katlanabilir elektrikli bisiklet modeliyle karşımızda yer alıyor.

Motosiklet pazarının efsane firmaları arasında bulunan Ducati, elektrikli bisiklet portföyünü genişletmeyi sürdürüyor. Şehir içi kullanımı ve otomobil arkasında taşımak için çok iyi olan bu katlanabilir modellerden ilki yukarıda gördüğünüz Scrambler SCR-E oluyor. Sarı ile siyah karışımı rengiyle dikkat çeken bisiklet, ufak ancak araziye uygun kalın lastiklere sahip. 374.4 Wh pil paketiyle 70 km menzil sunan model, önde süspansiyon sistemi taşıyor ve disk frenler kullanıyor. Bir diğer model siyah renkli fakat kırmızı detaylı Urban-E oluyor. Bu katlanabilir bisiklet de ufak lastiklere sahip ve disk frenler ile süspansiyon sistemi barındırıyor. Elektrikli bisiklet modelinin 378 Wh pil paketiyle 70 km‘nin biraz üzerinde menzili bulunuyor. Son bisiklet ise tamamen siyah gövdeye ancak sarı detaylara sahip disk frenli ve süspansiyonlu Ducati Scrambler SCR-E Sport oluyor. Normal yola özelleştirilen katlanabilir bisiklet, 468 Wh pil paketiyle 80 km menzil getiriyor. Ortak olarak yerleşik LED aydınlatma kullanan bisikletlerin satış fiyatları ise henüz açıklanmış değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ducati kısa süre önce de normal elektrikli bisiklet e-Scrambler ile karşımızdaydı

Tüm detaylarına burada ulaşabileceğiniz model, temel olarak 60 Nm tork sunan Shimano Steps E7000 elektrik motoru üzerine kuruluyor ve 504-Wh Shimano pil paketi taşıyordu. Firma bu model için bisiklet firması Thok ile ortaklık kurmuştu.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çekici elektrikli motosiklet