reklamı kapat

POPÜLER

Ducati elektrikli bisiklet

Motosiklet efsanesi Ducati’den üç yeni elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarı gerçekten inanılmaz şekilde büyüyor. Bu sefer motosiklet efsanesi Ducati imzalı üç yeni model karşımıza çıkıyor.

Şu sıralar hemen her gün birden fazla elektrikli bisiklet modeli duyuruluyor. Motosiklet dünyasının prestijli isimlerinden Ducati de boş durmuyor. Elektrikli bisikletin pazarına yabancı olmayan şirket, yeni modellerini İtalya’da düzenlenen bir etkinlik kapsamında sergiledi. Üst seviyeye konumlandırılan üç bisiklet modeli de gelişmiş yapılarıyla en iyisi isteyenlere hitap ediyor. Shimano imzalı motor sistemi kullanan modellerden ikisi direkt olarak dağ bisikleti, diğeri ise daha çok gündelik kullanıma yönelik tasarlanmış. Yeni modellerden özellikle Ducati MIG-RR Limited Edition dikkat çekiyor. Bu elektrikli dağ bisikletinden 50 adet üretileceği aktarılıyor ve modelin Ohlins süspansiyon ile karbon jantla geldiği belirtiliyor. Diğer dağ bisikleti ise Ducati MIG-S ismine sahip. Daha standart olan model, yine de motosiklet seviyesi süspansiyonlara sahip. Gündelik kullanıma sahip elektrikli bisiklet modelinin adı ise Ducati e-Scrambler olarak geçiyor. Bu model tam şehir içinde kullanmalık bir seçenek oluşturuyor. Ortak olarak disk frenler kullanan bisikletler, direkt olarak yüzde 100 Ducati değil, Thok ortaklığında üretiliyor.

Ducati imzalı elektrikli bisiklet modelleri için fiyatlar henüz paylaşılmıyor

Ancak modellerin kesinlikle ucuz olması beklenmiyor. Bu arada şirketin bir elektrikli scooter ile gerçek bir üst seviye elektrikli motosiklet modeli de geliştiriyor.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde en çok beğendiğimiz model bu oldu