reklamı kapat

POPÜLER

Ducati imzalı elektrikli bisiklet e-Scrambler

Karşınızda Ducati imzalı yeni elektrikli bisiklet: e-Scrambler

Motosiklet dünyasının en büyük isimlerinden Ducati, bu sefer ses getiren elektrikli bisiklet e-Scrambler ile karşımızda yer alıyor.

Ducati, motosiklet pazarının efsane firmaları arasında bulunuyor. Bu alanda gerçekten çok güçlü çözümleri bulunan firma, bu sefer bisiklet firması Thok ile bir ortaklık kurdu e-Scrambler adını verdiği yeni elektrikli bisiklet modelini hazırladı. Sarı ile siyah renklerin tercih edildiği bisiklet, aşırı uçuk ya da fütüristik bir seçenek ortaya koymuyor. Standartlar çerçevesinde hazırlanan model, daha çok şehir içi sürüşüne odaklanıyor. Disk frenlerin kullanıldığı e-Scrambler, sadece önünde süspansiyon taşıyor. Daha önce elektrikli dağ bisikletlerine imza atan yani bu alana çok da yabancı olmayan firma, bu modeli 60 Nm tork sunan Shimano Steps E7000 elektrik motoru üzerine kuruyor. 504-Wh Shimano pil paketi taşıyan bisiklet için henüz detaylı menzil ve hız değerleri verilmiyor. Toplam ağırlığının 22.5 kg olduğu aktarılan bisiklet, yerleşik olarak çamurluk sistemine, LED aydınlatmalara ve arka yük bölümüne de sahip. Pirelli imzalı Cycl-e GT lastikler üzerine kurulan Ducati e-Scrambler, pazara yenilikçi olmasa da sağlam bir seçenek olarak dahil oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ducati imzalı elektrikli bisiklet e-Scrambler fiyatıyla nefes kesiyor

Çünkü modelin 4.280 dolar gibi gerçekten yüksek bir fiyat etiketi bulunuyor. Bisikletin Avrupa fiyatı da 3.699 euro seviyesinde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çekici elektrikli motosiklet