reklamı kapat

POPÜLER

Forza Motorsport

4K 60 FPS desteğiyle gelen Forza Motorsport’un tanıtım videosu yayında [izle]

Yeni oyun konsollarının satışa sunulması için geri sayım başlamışken oyun şirketleri bu platformlarda destek verecek oyunlarını göstermeye başladı. Forza Motorsport için geri sayım başladı.

Microsoft, yarış tutkunlarının merakla beklediği Forza Motorsport’un fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmana bakıldığında Forza Motorsport’un grafikleriyle tüm dikkati üstüne çekiyor. Üst düzeydeki otomobil modellemeleriyle birlikte ışıklandırma konusunda da fark yaratan oyunun 4K 60 FPS ve ışın izleme desteğiyle geleceği belirtiliyor. Forza Motorsport 8 olarak adlandırılması beklenen oyunun halen geliştirilme aşamasında olduğu ifade ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Forza Motorsport için oyun tutkunlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor

Gerçek hayattaki birçok prodüksiyon, modifiye ve yarış arabasının performans ve kullanım özelliklerini sunan oyunun yine piyasadaki en iyi yarış oyunlarından biri olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Oyunda ayrıca dinamik yarış hava durumu özelliği de yer alıyor. 4K haricinde HDR özelliğine de destek vermesini beklediğimiz oyunu biz de merakla bekliyoruz. Işın izleme teknolojisi sayesinde daha ayrıntılı grafikler ve gölgeler sunacağı aktarılan oyunun yarış tutkunlarını ekran başına kilitleyeceğe benziyor.

PlayStation 5 için duyurulan Gran Turismo 7‘yi hedef alan Forza Motorsport, Xbox Series X ve Windows 10 için satışa sunulacak. Bu yılın sonlarına doğru satışa sunulmasını beklediğimiz oyunun Xbox One için satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor. Oyunla ilgili yeni gelişmeler geldiğinde sizlere aktaracağız.