reklamı kapat

POPÜLER

“4K 60 FPS” ile serinin yeni bölümüne merhaba: Forza Motorsport 7 [Video]

E3 kapsamında tanıtım etkinliğin gerçekleştirilen Forza Motorsport 7 ile otomobil sporları deneyimi dünyanın en güçlü oyun konsoluyla bir araya geliyor.

2017 yılını ortaladığımız şu günlerde oyuncuları sabırsızlandıracak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde Need for Speed’in yeni oyunu Payback ve Project Cars‘ın ikinci bölümü için çıkış tarihi netlik kazanırken bugün itibarıyla bu sınıfın bir diğer iddialı oyunu resmi olarak karşımıza çıktı. Geleneksel olarak her yıl Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekleşen E3‘te yeni Xbox ile tanıtılan Forza Motorsport 7 gerçekçilik kriterini 4K oyun deneyimiyle bir araya getirerek meraklılarıyla buluşmaya hazırlanıyor.


XBox One X‘in ana oyunu olarak karşımıza çıkan Forza Motorsport 7 yeni platformla birlikte 4K’nın yanında 60 FPS‘lik bir oyun deneyimi vadediyor. Oyunu geride bırakılan serilerden ayıran en büyük özelliklerden biriyse bu zamana kadar tam anlamıyla PC için sunulacak ilk Forza serisi olacak olması. Sadece Windows 10 tabanlı bilgisayarlarda oynanabilecek olan oyun Microsoft’un mağazasından indirilebilecek. Tanıtım etkinliğine paylaşılan videoyla da oldukça iddialı olduğunu kanıtlayan Forza Motorsport 7’de özellikle değişken hava koşullarının, otomobillerin ve araç içi sürüş deneyiminin ciddi boyutlara ulaştığını da söylemeden geçemeyeceğiz. Piyasaya sunulan birçok yeni otomobilin yer aldığı Forza Motorsport 7, 3 Ekim 2017‘de PC, XBox One ve XBox One X için sunulacak. İlgili videoya haberin ana görseli üzerinden ulaşabilirsiniz.