reklamı kapat

POPÜLER

Samsung’un ilk çift kameralı telefonunun fiyatı ortaya çıktı

Uzun bir süredir Samsung Galaxy Note 8’in Samsung’un ilk çift kameralı telefonu olacağı söyleniyordu. Fakat daha sonrasında gelen iddialar, Galaxy Note 8 yerine Galaxy C 10 adlı modelin ilk çift kameralı telefon olacağına işaret etti. Şimdi ise Galaxy C10’un fiyatı gün yüzüne çıktı. Fiyata ve teknik özelliklere bakılırsa Galaxy C10 orta segmentte iddialı bir model olarak karşımıza çıkacak.

Advertisement

Söylentilere göre Samsung Galaxy C10’da 6 inçlik Full HD Super AMOLED ekran yer alıyor. Snapdragon 660 işlemciden güç alan telefonun 6 GB RAM ile geleceği ve bu haliyle RAM konusunda amiral gemisi modellere kafa tutacağı belirtiliyor. 128 GB depolama alanıyla hafıza konusunda bekleneni verecek gibi duran Galaxy C10’un 4.000 mAh pili ile kullanıcıları yarı yolda bırakmayacağı ileri sürülüyor. Telefonda yer alması beklenen çift kamerayla ilgili olarak henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ayrıca Galaxy C10’un Bixby butonuna sahip olan ilk orta segment telefon olabileceği dile getiriliyor.

Uzun bir süredir geliştirilen telefonun şu sıralar son testlerinin yapıldığı ifade ediliyor. Dolayısıyla cihazın piyasaya sürülmesi için önümüzde yalnızca birkaç ay bulunuyor. Telefonun 64 GB versiyonunun 515 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacağı ifade ediliyor. 128 GB versiyonun fiyatı ise bilinmiyor. Cihazın detaylı bilgilerinin önümüzdeki dönemlerde netleşmesi bekleniyor.