reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy J7 Duo

Çift kameralı bütçe dostu Samsung Galaxy J7 Duo’dan ilk görsel

Samsung‘un geçtiğimiz gün birçok detayı yayımlanan yeni uygun fiyatlı modeli Galaxy J7 Duo, bugün ilk görseliyle karşımıza çıktı.

Resmi “render” görüntüsü paylaşılan yeni Samsung Galaxy J7 Duo, beklendiği üzere artık eski sayılan bir tasarıma sahip. Ancak konumu gereği bu açıdan eleştirilmeyen telefon, biliyorsunuz arkasında çiftli bir kamera sistemi taşıyor. Geçen duyduğumuz kadarıyla arkası bulanık fotoğraflar çekebilen telefon, burada kişilere düzenleme şansı da veriyor. Yani arka planın ne kadar bulanık olacağı ya da bokehler değiştirilebiliyor. Çok önemli olmasa da dijital asistan Bixby‘e sahip olacağı söylenen Galaxy J7 Duo, arkasında 13MP (f/1.7) + 5MP (f/1.9) gibi bir kamera kurulumu barındırıyor. Önünde fiziksel bir home butonu yer alan SM-J720F kod adlı telefon, bu butonda parmak izi okuyabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy J7 Duo

Samsung Galaxy J7 Duo’nun diğer teknik özellikleri

Orta seviyeye konumlandırılacak telefon diğer özellikleriyle de beklentileri karşılıyor. Artık kesin sayılanlara göre bünyesinde 5,5 inç 1280×720 piksel ekranı bulunan cihaz, bu ekranda 16:9 en-boy oranı sunuyor. Gücünü Exynos 7885‘den ve 3 GB / 4 GB RAM‘den alacağı söylen telefon, kutudan ise Android 8.0 ile çıkıyor. Telefonun 3.5mm kulaklık girişi de unutulmayan detayları arasında öne çıkıyor. Halen kablosuz kulaklık devrine geçiş yapmayan milyonlar bulunuyor.

İlgili Video

LG ile Samsung arasında sorun çıkartan reklam