reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy J7 Duo
Samsung Galaxy J7 Duo
Samsung Galaxy J7 Duo
Samsung Galaxy J7 Duo

Çift kamerayı uygun fiyata sunacak “Samsung Galaxy J7 Duo” detaylandı

Samsung‘un kısa zaman içerisinde tanıtması beklenen yeni uygun fiyatlı modeli Galaxy J7 Duo, resmi kullanma kılavuzu sayesinde detaylandı. Dikkat çekici özellikler yolda görünüyor.

Advertisement

Samsung Galaxy J7 Duo, isminden de anlaşılacağı üzere çift arka kameraya sahip olacak. Bu sayede arkası bulanık fotoğraflar çekebileceği belirtilen telefon, burada kişilere düzenleme şansı da verecek. Yani arka planın ne kadar bulanık olacağı değiştirilebilecek. Aynı zamanda bokehlerin şeklini de değiştirebileceği söylenen telefon, değiştirilebilir bir pille karşımıza çıkacak. Dijital asistan Bixby’e sahip olacağı önemli sayılan detaylar arasında yer alan Galaxy J7 Duo, arkasında 13MP (f/1.7) + 5MP (f/1.9) gibi bir kamera kurulumu barındıracak. Bu kamera sistemi çok büyük ihtimalle Galaxy C7 (2017) modelinden daha gelişmiş olacak. Resmi kanallarda SM-J720F kod adıyla görülen cihaz, çerçevesiz tasarım yapısını ise benimsemeyecek. Telefonun önünde fiziksel bir home butonu yer alacak ve bu buton parmak izi okuyabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Samsung Galaxy J7 Duo”

Orta seviyeye konumlandırılacak telefon diğer özellikleriyse şu şekilde görünüyor. Ortaya çıktığı kadarıyla 5,5 inç 1280×720 piksel ekranı bulunan cihaz, bu ekranda 16:9 en-boy oranı sunuyor. Gücünü Exynos 7885’den ve 3 GB / 4 GB RAM’den alacağı söylen telefon, kutudan ise Android 8.0 ile çıkacak. 3.5mm kulaklık girişi de unutulmayan detaylar arasında yer alacak.

İlgili Video

Şirketin orta üst seviyedeki öncü modelleri

Not: Görsel temsilidir.