reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S9 Mini

Samsung “Galaxy S9 Mini” ortaya çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, şu sıralar yeni amiral gemileri Galaxy S9 ve Galaxy S9+ ile gündemden düşmüyor. Aynı zamanda Note 9′la da karşımıza çıkan firma, Galaxy S9 Mini üzerinde de çalışıyor gibi görünüyor.

Kısa süre önce Geekbench üzerinde görünen SM-G8750 kod adlı telefonun, Samsung Galaxy S9 Mini olduğu iddia ediliyor. Daha önce de amiral gemilerinin “Mini” versiyonlarını hazırlayan firma, yeni modelle kullanıcı tabanını daha da büyütmek istiyor gibi duruyor. Test kapsamında Snapdragon 660 işlemci ile görülen model, tek çekirdekten 1.619, çok çekirdekten ise 5.955 puan alıyor. 4 GB RAM ile gelecek telefon, şu an karşımıza Android 8.0 ile çıkıyor. Şirketin Snapdragon 660 işlemcili ilk modeli olacağı söylenen Galaxy S9 Mini hakkında başka bilgimiz bulunmuyor. Şirketin çerçevesiz tasarımı yapısını 5 inç bir ekran birleştirmesi beklenen model, kağıt üzerinde gerçekten ilginç görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S9 Mini başarılı olabilir mi?

Günümüz şartlarında evet olabilir. İlk olarak mevcut akıllı telefonları büyük bulan insanlar daha ufak cihazlara yöneliyor. Bu konuda tüketicileri kendisine çekebileceği söylenen telefonun, fiyat olarak da uygun olacağı görülüyor. Biliyorsunuz amiral gemilerini artan fiyatları insanları orta ve hatta düşük seviye cihazlara yöneltiyor. Bu açıdan da “Mini” yüksek potansiyeli olan bir model olarak öne çıkıyor.

İlgili Video

Galaxy S9 ve Galaxy S9+ tanıtım videosu