reklamı kapat

POPÜLER

Hyperspektiv

“Aklınızı karıştıracak” fotoğraflar üreten ilginç uygulama: Hyperspektiv [İndir]

iOS platformunda belki de yüzlerce fotoğraf uygulaması bulunuyor. Her biri farklı bir konuya odaklanan bu uygulamalar arasında bir de Hyperspektiv yer alıyor. Son dönemde öne çıkan uygulama, sunduğu ilginç sonuçlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Dediğimiz gibi uzun süredir App Store‘da yer alan Hyperspektiv, Apple tarafından öne çıkartılınca tekrarda gündeme gelmiş bir uygulama. Çektiğiniz fotoğraf ve aynı zamanda videoları düzenlemenize imkan tanıyan uygulama, burada sunduğu filtreler ile farklılaşıyor. iPhone X ve 3D Touch desteklerine sahip olan Hyperspektiv, bünyesinde 30 farklı filtre barındırıyor. Bu filtreler ile çektiklerinizi başlıkta da dediğimiz gibi “aklınızı karıştıracak” formlara sokan uygulama, bilim kurgu filmlerine gönderme de yapıyor. Bu filmlerde kullanılan bozulma ya da “kaleydoskop” efektlerini telefonunuza getiren uygulama, farklılaşmak isteyenler için güzel görünüyor. Efektleri gerçek zamanlı olduğu için kullanışlı olan uygulama, adeta sürreal bir gerçekliğin kapılarını aralıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyperspektiv

Hyperspektiv ile çok özel Instagram profilleri oluşturabilirsiniz

Direkt olarak içerisinde fotoğraf ve video çekilebilen uygulama, şu an için sadece iOS platformunda yer alıyor. Dediğimiz gibi Apple tarafından öne çıkartılınca popüler olan uygulama, platform içerisinde ve Android tarafında birçok rakibe sahip. Bu ilginç uygulamaya direkt olarak aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Video

Google’dan ilginç AR uygulaması