reklamı kapat

POPÜLER

Chromic

Hollywood kalitesinde renk düzenlemeleri sunan uygulama: Chromic

Bugün sizlere iPhone ve iPad kullanıcılarının kullanabileceği ücretsiz bir uygulamadan bahsetmek istiyoruz.

Chromic adını taşıyan uygulama Hollywood kalitesinde renk düzeltme filtreleriyle geliyor. Gelişmiş bir görüntü işleme motorunun kullanıldığı uygulama videolar etkileyici filmlere dönüştürebiliyor.

Fotoğraf uygulamalarında olduğu gibi çeşitli filtrelerin yer aldığı uygulamada aynı zamanda pozlama, kontrast, doygunluk, titreşim, ton, sıcaklık, gölge, vurgu, keskinleştirme, bulanıklaştırma ve düzeltme ayarları da yapılabiliyor. Video filtrelerinin gerçek zamanlı önizlemesi de sunan uygulama manzara modunda tam ekran önizleme özelliğine de destek veriyor. Kullanıcılar videolar arasında gezinmek için sola/sağa sürükleme işlemi yapabiliyor. Uygulama telefonlara veya iPad’lere yüklenmesinin ardından mobil cihazların hafızasında yer alan tüm videoları gösteriyor. Uygulama biraz önce de belirttiğimiz gibi ücretsiz olsa da 7 farklı filtre seçeneği için bu durum geçerli. Eğer videolarda daha farklı filtreler kullanmayı düşünüyorsanız uygulamanın sunduğu paketleri satın almak gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Chromic uygulaması ücretli seçenekler de sunuyor

Tüm filtrelerin yer aldığı paketin Türkiye fiyatı yaklaşık 85 TL. Uygulamada ayrıca sadece pozlama ücretsiz olarak sunuluyor. Farklı ayarları kullanmak için sunulan paketin fiyatı ise yaklaşık 17 TL. Diğer filtre paketlerinin fiyatı da 17 TL. Eğer video çekimi yapmayı seviyorsanız ve çektiğiniz videoların daha güzel görünmesini istiyorsanız uygulamaya göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display

  • Fiyat Ücretsiz (Uygulama için satın alım sunar)
  • Boyut 89.6 MB
  • Yükle App Store