reklamı kapat

POPÜLER

Procreate Dreams

Merakla beklenen animasyon uygulaması Procreate Dreams kullanıma sunuldu

Procreate çizim uygulamasının arkasındaki Savage Interactive tarafından hazırlanan ve uzun süredir merakla beklenen Procreate Dreams kullanıma sunuldu.

Procreate, iPad tarafında sunulan en önemli çizim uygulamaları arasında yer alıyor. Milyonlarca tasarımcının olmazsa olmazı olan uygulamanın geliştiricisi Savage Interactive, bu sefer merakla beklenen iPad uygulaması Procreate Dreams ile karşımızda yer alıyor. Direkt olarak buradan 599 TL fiyatla satın alınabilen uygulama, 2D animasyonlar üretilmesi için özel olarak hazırlandı ve kalem ya da parmak ile yenilikçi bir yapıda içerikler oluşturulmasına aracılık ediyor. Firma yeni uygulaması için kendisi şunları aktarıyor: “2D animasyonlar, etkileyici videolar ve nefes kesen hikâyeler oluşturabilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyin bulunduğu yepyeni animasyon uygulaması Procreate Dreams’e hoş geldiniz. Procreate Dreams’teki zaman çizelgesi özel olarak animasyonlar için oluşturuldu. Artık ilk defa el çizimi animasyonlar, video düzenleme ve birleştirmeyi sorunsuzca ve doğal hareketlerle bir arada kullanabilir ve bu sayede tamamen içerik üretimine odaklanabilirsiniz.” 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gerçek zamanlı olarak çalıştığı için gerçekten çok kullanışlı olan ve performansı özellikle iPad Pro’larda çok yüksek olan uygulama, normal videolar üzerine eklemeler yapılmasına imkan tanıyor ve burada 4K seviyesine kadar ProRes görüntüler kullanılabiliyor. Firmanın Procreate tarafında çok sevilen fırçalarını da kullanan Dreams, animasyon için gereken her şeyi bir araya getiriyor, bu sayede herkesi birer animatör haline getirebiliyor ve App Store sayfasına göre Türkçe dil desteği de taşıyor. Şimdiden çok dikkat çeken uygulama, iPadOS 16’yı çalıştırabilen tüm iPad’leri destekliyor.

Procreate Dreams yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli