reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Procreate

Popüler iPhone uygulaması kısa süreliğine ücretsiz

iOS platformunun popüler çizim uygulamalarından Procreate kısa süreliğine iPhone kullanıcıları için ücretsiz olarak indirmeye sunuldu. Çizim yapmaktan hoşlanan kullanıcıların olmazsa olmaz uygulamarından biri olan Procreate Pocket, taslaklar ve illüstrasyonlar çizmeye olanak tanıyor. İllüstrasyonlar için yapılmış 12 fırçanın yer aldığı uygulamada fırça büyüklüğünü ve opaklığını değiştirmek mümkün.

Advertisement

64 bit Silica boyama motoru ile güçlendirilen uygulama profesyonel doğruluk için 64 bit renk desteği sunuyor. İleri düzey katmanlama sistemine sahip olan Procreate, serbest el seçme aracı, hızlı çoğaltma seçimi, gauss bulanıklığı ve daha birçok özelliği bünyesinde barındırıyor.

procreate
7,99 TL’lik fiyat etiketine sahip olan uygulamayı ücretsiz edinmek için ilk etapta Apple Store uygulamasını telefonunuza indirmeniz ve ardından uygulama içinden Mağazalar kısmına gitmeniz gerekiyor. Bu alana ulaştıktan sonra “Atölyeler ve Etkinlikler” yazan kısmın hemen alt tarafında yer alan (eğer görüntülemiyorsanız iki banner arasında sağ-sol yönlerinde geçiş yapabilirsiniz) Procreate banner’ını seçip uygulamayı ücretsiz yüklemek mümkün. Uygulamayı 28 Temmuz 2016‘ya kadar ücretsiz indirebileceğinizi belirtelim.