reklamı kapat

POPÜLER

panols

Instagram kullanıcılarını mutlu edecek iPhone uygulaması kısa süreliğine ücretsiz

Daha önceden popüler çizim uygulaması Procreate’in iPhone uygulamasını kısa süreliğine ücretsiz sunan Apple şimdi de Instagram kullanıcılarını mutlu edeceğe benziyor. Apple, Türkiye App Store’unda 6,99 TL’den satışa sunulan Panols isimli uygulamasını ücretsiz yayınladı.

Kısa süreliğine yayınlanan Panols, fotoğrafçıların iPhone’larıyla çektikleri panoramik fotoğrafları ve fotoğraf arşivlerindeki diğer fotoğrafları tüm dünyada Instagram kullanıcılarıyla paylaşabilmelerine imkan sağlıyor. Instagram profillerindeki ızgara görünümünden faydalanarak fotoğrafları yan yana duran üç kareye yayabilir, böylece panorama etkisini yansıtabilirsiniz. Herhangi bir iPhone fotoğrafçısı tarafından panoramik fotoğrafları göründükleri şekilde gösterebilmek için kullanılabilen uygulama, Instagram’ın sınırlamalarını ortadan kaldırıyor. Kullanıcılar çekmiş oldukları fotoğraflardaki açıklama ve konum bilgilerini de düzenleyebiliyor. Panols ile oluşturulan fotoğraflar albümler sekmesinde ayrı bir albümde yer alıyor.

Instagram kullanıcılarının hoşuna gideceğe benzeyen Panols isimli uygulamayı ücretsiz iOS cihazlarınıza indirmek için ilk etapta Apple Store uygulamasını telefonunuza indirmeniz ve ardından uygulama içinden Mağazalar kısmına gitmeniz gerekiyor. Bu alana ulaştıktan sonra “Atölyeler ve Etkinlikler” yazan kısmın hemen alt tarafında yer alan (eğer görüntülemiyorsanız iki banner arasında sağ-sol yönlerinde geçiş yapabilirsiniz) Panols banner’ını seçip uygulamayı ücretsiz yükleyebilirsiniz. Uygulamayı 15 Mayıs 2017‘ye kadar ücretsiz indirebileceğinizi belirtelim.

panols