reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile
PUBG Mobile
PUBG Mobile

PUBG Mobile 1.9 güncellemesinin sunduğu yenilikler belli oldu

Mobil platformun en başarılı oyunlarından biri olan PUBG Mobile için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yıl dönümünü 1.9 güncellemesi ile kutlayan PUBG Mobile bu sayede yeni özelliklerle kavuşuyor.

Güncelleme ile birlikte oyuna gökyüzünde süzülen yeni bir oyun modu, yeni tema ve araçlar geliyor. Yeni bir X-Suit alma ve yeni sezon da güncellemeyle sunulan diğer yenilikler arasında. Oyuncular devasa çoklu oyunculu çevrimiçi oyun Warframe ile yapılan yeni iş birliği de deneyimleyebiliyor. Oyuncular yeni Aerial Battlefield’da gökyüzünde savaşabiliyor. Her maçın başında oyuncular renkli kuklalara dönüşüyor ve Hava Savaş Alanı’na atlayabiliyor. Başarılı düşman vuruşları, kukla kafalarını şişirerek yüzen savaş alanını ayakta tutuyor. Güncellemede yeni katlanır dağ bisikletleri de yer alıyor. Oyuncular, yakıt ikmali veya şarj gerektirmeyen bu sessiz bisikleti sırt çantalarına koyabiliyor. Güncelleme ile Başlangıç Adası yeni renklere boyanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile oyununa farklı yenilikler de geliyor

Oyuncular ayrıca Erangel ve Livik’te değerli malzemeler, silahlar ve daha fazlasını içeren bir dizi yeni kamp keşfediyor. Renkli Meydan ve Renkli Kamp isimli kaynak kampları da iki haritada da görünüyor. Daha büyük olan Renkli Meydan’da oyuncular Bisiklet Sergisi’ni ve diğer özel yıl dönümü alanlarını kontrol edebiliyor. Renkli Kamp’ta oyuncular, topluluk tarafından oylanan hatıra sergilerini görebiliyor.

İlginizi çekebilir

PUBG Mobile ve Örümcek Adam iş birliği kapsamında hazırlanan video