reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

Arcane içerikleriyle gelen PUBG Mobile 1.7 güncellemesinin sunduğu yenilikler

PUBG Mobile‘ın 1.7 güncellemesiyle Arcane içerikleri oyun tutkunlarıyla buluşuyor. League of Legends animasyon dizisi Arcane’deki karakterlerin yer aldığı güncellemede yeni oynanabilir karakterlerin haricinde gizemli bir hikaye, dikkat çekici dinamikler ve silahlar da yer alıyor.

Oyuncular yeni güncelleme sayesinde dizinin en tanınmış şampiyonlarından bazıları olarak Erangel, Piltover ve Zaun arasında seyahat edebiliyor. PUBG Mobile 1.7 güncellemesi ayrıca yeni oyun özellikleri, düşmüş oyuncuyu taşıma sistemi, yeni kıyafetler, Siber Hafta indirimleri ve çok daha fazlasını getiriyor. Tema modunu seçen oyuncular kendilerini devasa ve gizemli şekilde yüzen Ayna Adası’nda buluyor. Oyuncular, oyunun başlarında erzak için Ayna Adası’nda keşfe çıkabiliyor. Rüzgar Duvarı ile temasa geçen oyuncular, League of Legends’ın iki ikonik şehri olan Piltover veya Zaun’a ışınlanıyor.

Güncellemeyle Enforcers, Firelights ve Berserkers de PUBG Mobile dünyasına geliyor ve oyuncuların büyük bir olay kargaşaya girmeden onları durdurması gerekiyor. 23 Kasım – 3 Ocak tarihleri arasında oyuncular, Ayna Adası veya klasik mod maçları oynayarak keşif ilerlemesini geliştirebilecek ve özel Arcane ifadeleri ile eşyaları kazanarak Arcane şampiyonlarını yeniden oluşturabilecek. PUBG Mobile 1.7 güncellemesi ile oyuna yeni özellikler de geliyor. Hem takım arkadaşları hem de düşmanlar, yere düşen oyuncuları artık sadece onları canlandırmak veya ortadan kaldırmak yerine taşıyabilecek. Başka bir oyuncuyu taşırken hareket hızı yavaşlayacak ve savaş, malzeme toplama, araçlara girme veya sarf malzemeleri kullanma gibi başka hiçbir işlem yapılamayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile çeşitli indirim fırsatları da sunmaya hazırlanıyor.

21 Kasım – 5 Aralık tarihleri arasında PUBG Mobile, Cyber Week’in gelişiyle oyunculara büyük mağaza promosyonları ve indirimler sunacak. Oyuncular bu süre zarfında etkinlik için ödüller ve kuponlar kazanabilecek, normal fiyatlarından yüzde 90’a varan indirimlerle kıyafetler satın alabilecek.

İlgili video

PUBG Mobile 1.5 güncellemesi çıktı; Tesla ortaklığı merkezde