reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile durmuyor; bu sefer Riot Games iş birliği duyuruldu
PUBG Mobile

PUBG Mobile durmuyor; bu sefer Riot Games iş birliği duyuruldu

Mobil dünyanın en çok oynanan oyunlarından olan PUBG Mobile için Koenigsegg ve Liverpool FC sonrası Riot Games iş birliği duyuruldu.

Türkiye’de de çok popüler olan PUBG Mobile için dün ilk olarak Liverpool Futbol Kulübü ile kurulan ortaklık açıklandı. Firma Liverpool Futbol Kulübü ile iş birliğine giderek oyuncuların oyun içinde kilidi açarak sahip olacağı eşyaların oyuna ekleneceğini duyurdu.

Açıklamaya göre oyunun ilk kez bir futbol kulübü ile doğrudan yaptığı bu iş birliği, 12-20 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek. Klasik oyun modlarına katılarak, tamamlayan oyuncular ücretsiz ve özel oyun içi Liverpool FC öğelerini kazanma şansına sahip olacak.

Dün ayrıca Koenigsegg ortaklığı da ses getirdi. Açıklamaya göre 30 Kasım’a kadar sürecek bu iş birliği ile oyuncular, 1.600 beygir gücüne kadar çıkabilen 5.0 litrelik çift turbo V8 motorlu bir Koenigsegg süper aracı olan Jesko’yu veya Koenigsegg’in ilk dört koltuklu ve dünyanın ilk Mega GT’si Gemera’yı satın alabiliyor.

Bugün ise PUBG Mobile ile Riot Games bir araya geldi. Bu konuda tam olarak şu açıklama yapıldı:

“Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobile oyun geliştiricisi ve yayıncısı olan Riot Games ile yakında yayınlanacak animasyon serisi Arcane’den karakterleri, eşyaları ve konumları PUBG Mobile’a ekleyecek yeni bir iş birliğine gitti. Kasım ortasında yayınlanacak 1.7 güncellemesinin bir parçası olan bu ortaklık, League of Legends evrenini dünya çapında daha fazla oyuncuya gösterecek ve oyunculara benzersiz yeni deneyimler sunacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile için büyük adımlar atılıyor

Vincent Wang, “League of Legends’ın ilk animasyon serisini kutladığımız Riot Games ortaklığımız için son derece heyecanlıyız. Runeterra, oyun dünyasının en sevilen evrenlerinden biri ve bu sihri PUBG Mobile’a getirirken Arcane’in çıkışını desteklemek bizim için inanılmaz bir fırsat.1.7 güncellemesiyle oyuncularımıza daha önce hiç denenmeyen, tamamen yeni oyun özellikleri de dahil olmak üzere birçok şey hazırladık ve daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Riot Games’te Riot Experience Çapraz Ürün Deneyimleri ve İş birlikleri Lideri Brandon Miao, “PUBG Mobile, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular tarafından benimsenen ve sevilen bir oyun. Oyuncuları memnun etmek için heyecan verici yeni içerikler geliştiren ve ortak oyun topluluklarını besleyen iş birliklerine değer veriyoruz. Erangel’e otantik bir Arcane kutlaması getirmeyi dört gözle bekliyoruz” diye konuştu.

Yapılan açıklamaya göre Riot Games ve Fortiche Productions iş birliği ile yapılan Arcane, Çin’de Tencent Video’da ve dünya genelinde de 7 Kasım’da saat 19:00’da Netflix’te yayınlanacak. League of Legends evrenine dayalı ilk TV dizisi olan Arcane, en bilinen iki şampiyonunun köken hikayesine ve onları parçalayan güce odaklanacak.

İlginizi Çekebilir

Karşınızda uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen!