reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile tarafından iki büyük ortaklık: Koenigsegg ve Liverpool FC

Mobil dünyanın en çok oynana oyunlarından olan PUBG Mobile için Koenigsegg ve Liverpool FC ile ortaklık kuruldu. İşte detaylar;

Türkiye’de de çok popüler olan PUBG Mobile için ilk olarak Liverpool Futbol Kulübü ile kurulan ortaklık açıklandı. Firma Liverpool Futbol Kulübü ile iş birliğine giderek oyuncuların oyun içinde kilidi açarak sahip olacağı eşyaların oyuna ekleneceğini duyurdu.

Açıklamaya göre oyunun ilk kez bir futbol kulübü ile doğrudan yaptığı bu iş birliği, 12-20 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek. Klasik oyun modlarına katılarak, tamamlayan oyuncular ücretsiz ve özel oyun içi Liverpool FC öğelerini kazanma şansına sahip olacak.

Liverpool FC Dijitalden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Drew Crisp konuyla ilgili olarak şöyle konuştu:

“Giderek dijitalleşen bir dünyada, taraftarlarımıza tercih ettikleri farklı dijital platformlarda yenilik yapabildiğimiz ve onlarla etkileşim kurabildiğimiz için gururluyuz. PUBG Mobile, taraftarlarımız arasında büyüyen ve gelişmeye devam eden dünyasıyla online oyun ve futbol dünyasını iç içe geçirmek ve onlarla farklı bir bağlantı kurmamız için mükemmel bir platform oldu.

Bu, taraftarların kulübe olan sevgilerini benimsemeleri, en sevdikleri platformlardan birinde Liverpool FC ile etkileşim kurmaları ve futbolun fiziksel etkileşimli doğasını dijital etkileşimli oyun dünyasında bir araya getirmek için harika bir fırsat. “

Tencent Games’te PUBG Mobile Yayıncılık Başkanı olan Vincent Wan ise “PUBG Mobile’da kazanmak isteyen oyuncular için ekip çalışması temel bir ilkedir. Cesur dostluklarıyla tanınan Liverpool Futbol Kulübü ile iş birliği yaparak mükemmel bir ortak bulmuş olduk.

Mevcut bağlarımızı güçlendirmeye ve ikonik endüstri liderleriyle önemli ortaklıklar geliştirmeye devam ederken, futbol dünyasını PUBG PUBG Mobile’a daha fazla entegre etmeyi dört gözle bekliyoruz” açıklamasını yaptı.

PUBG Mobile için büyük bir ortaklık daha geldi

Bu dikkat çeken ikinci büyük ortaklık hakkında ise şu açıklama yapıldı: “Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobile, Koenigsegg ile yapılan iş birliğini duyurdu. Christian von Koenigsegg, 1994’de kendi otomobil şirketini kurarak mükemmel bir otomobil tasarlama hayallerini gerçeğe dönüştürdü. Bundan 27 yıl sonra otomotiv tutkusunun en iyisi olarak gösterilen Koenigsegg firması ve PUBG MOBILE, bu yeni ortaklıkla oyunculara oyun içinde dünyanın en seçkin süper araçlardan bazılarını kullanma fırsatı sunuyor.”

Açıklamaya göre 30 Kasım’a kadar sürecek bu iş birliği ile oyuncular, 1.600 beygir gücüne kadar çıkabilen 5.0 litrelik çift turbo V8 motorlu bir Koenigsegg süper aracı olan Jesko’yu veya Koenigsegg’in ilk dört koltuklu ve dünyanın ilk Mega GT’si Gemera’yı satın alabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her iki otomobil de oyuncuların seçebileceği üç farklı renkte geliyor. Koenigsegg araçlarının görünümünü daha da geliştirmek isteyenler, grafiti, paraşüt, tava ve daha fazla özel ödül veren görevleri tamamlamak için Etkinlik Merkezine gidebiliyor.

Vincent Wang bu konu hakkında ise “Koenigsegg, zaten hızlı olan bir sektöre çok sayıda yenilik getiren bir marka. Biz de ortaklıklar, oyun güncellemeleri ve daha fazlasıyla oyuncularımıza sürekli olarak yeni ve geliştirilmiş deneyimler sağlamaya çalışıyoruz.

Koenigsegg’in tasarımcılarıyla iş birliğine giderek, süper araçların benzersiz işçiliğini ve sınırları zorlayan hızını PUBG MOBILE savaş alanına getiriyoruz ve oyunculara bunu deneyimlemeleri için yeni ve heyecan verici bir yol sunuyoruz” açıklamasını yaptı.

İlginizi Çekebilir

Karşınızda uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen!