reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile, “helikopter güncellemesi” için tarihi verdi

PUBG Mobile oyuncularının 0.15.0 güncellemesinden beri beklediği Ağır Silah Modu nihayet ufukta göründü. Helikopterler, bomba atarlar ve daha fazlası geliyor.

Popüler Battle Royale oyunu PUBG Mobile için oyuncular uzun zamandır bir “helikopter” güncellemesi bekliyor. Oyun deneyimini hiç olmadığı kadar eğlenceli hale getirebilecek olan bu helikopter eklentisi ise oyuncularla klasik oynanışta olmasa da özel bir modda nihayet buluşuyor. 0.15.0 güncellemesiyle beraber duyurulan Ağır Silah Modu tam olarak oyunculara bu eğlenceyi çok daha fazlasıyla sunuyor. Ancak geçtiğimiz günlerde yayınlanan 0.15.0 güncellemesi ne yazık ki bu modun oyuncularla ay sonuna doğru buluşacağını kaydetmişti. Şimdi oyunun resmi Twitter hesabı net bir tarih veriyor. Ağır Silah Modu, helikopterleri 23 Ekim‘de getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile, Ağır Silah Modu ile neler sunuyor?

Ağır Silah Modu’nun sunduklarını yeniden hatırlatmak gerekirse; oyuncular bu modda helikopterler ile gökyüzüne yükselerek düşmanları havadan avlayabiliyor. Ancak her şeyin o kadar kolay olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Helikopterlere karşı kullanabileceğiniz ağır silahlar da oyuna dahil oluyor. Bu moddaki tüm ağır silahlar ise şu şekilde sıralanıyor: Patlayıcı RPG-7, M3E1-A, M79 bomba atar ve M134 minigun. Süper Silah Sandığı da oyun modunun sunduğu yenilikler arasında. Düzenli olarak ortaya çıkan ve 3 dakikadan sonra etkinleşen bu yeni sandıkta hava yardımı silahları, seviye 3 zırh, Ağır Silah Modu silahları ve benzer içerikler yer alıyor. Bu mod beraberinde takım arkadaşını canlandırma özelliğini de getiriyor. Tıpkı Apex Legends’ta olduğu gibi ölen takım arkadaşınızın kimlik kartını alarak en yakındaki İletişim Kulesi’nde gidip arkadaşınızı canlandırabiliyorsunuz. Oyuncular modda haritadaki hedef bölgelerine hava saldırısı düzenlemenin yanı sıra Araç Tamir Paketleri sayesinde de hasar almış araçlarını tamir edebiliyor. Yeni PUBG Mobile modu iOS ve Android için aynı anda yayına girecek.

İlginizi çekebilir

League of Legends mobil oyunundan ilk fragman