reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

lucifer 5. sezon tom ellis

Lucifer hayranlarını heyecanlandıran iddiaya Tom Ellis’ten açıklama

Lucifer 5. sezon bölümlerini beklerken geçtiğimiz günlerde ortaya heyecan verici bir “başka dizi” iddiası atılmıştı. Tom Ellis bu iddialara bir açıklık getirdi.

Advertisement

Tom Ellis şu aralar Lucifer 5. sezon setinde hayranlarla son bir kez daha bir araya gelmek için kamera karşısında çekimlere devam ediyor. Yıldız oyuncunun popüler Netflix dizisi, 16 bölümle beraber ne yazık ki yayın hayatını noktalamak için geri sayıyor. Tüm bu final sezonu teorileri ve tartışmaları devam ederken, geçtiğimiz hafta ise Ellis’in başka bir dizinin setinde göründüğü bilgisi internete sızmıştı. O dizi ise şimdilerde DC evrenini bir araya getiren Crisis on Infinite Earths‘ten başkası değildi. Her ne kadar aslında Arrow evreni gibi görünse de Arrow evreninin de dışında isimleri dahil etmişti dizi. Hal böyle olunca herkes Lucifer’ın da dizide küçük de olsa bir rol alacağı düşündü. Ancak işler öyle değilmiş. Ellis’in sette olmasının başka bir sebebi bulunuyormuş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer yıldızı Tom Ellis, Crisis on Infinite Earths setinde

Aralık 2019’dan itibaren yayınlanacak ve sadece 5 bölüm sürecek olan Crisis on Infinite Earths setinde hayranların radarına yakalanan Ellis konuyla ilgili açıklamayı ET Online‘a yapıyor. Ellis şunları söylüyor: “Pekala, şimdi… Ne olduğunu anlatayım. Hafta sonu arkadaşımın doğum günü için Vancouver’a gitmiştim ve aniden kendimi (haberlerde) başka bir dizide buldum!

Tom Ellis, setten kostümlü gibi göründüğü fotoğrafların sızdığının söylenmesi üzerine dedikoduları tamamen susturacak şekide “Hayır, kesinlikle dizide değilim. Üzgünüm!” demeyi de ihmal etmiyor. Lucifer 5. sezon 2020’de Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Şimdilik başka herhangi bir spin-off da açıklanmadığı için Ellis’i bu rolde son kez izleyeceğiz gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Robert Downey Jr., Avengers Endgame sonrası ilk filmiyle karşımızda