reklamı kapat

POPÜLER

Lucifer 5. sezon öncesi Crisis on Infinite Earths setinde Tom Ellis sürprizi

Lucifer için Crisis on Infinite Earths hangi zamana denk geliyor?

Lucifer 5. sezon çekimleri arasında Crisis on Infinite Earths dizisinde karakterini canlandıran Tom Ellis, DC dizisinin Lucifer’a göre hangi zamana denk geldiğini açıkladı.

Lucifer 5. sezon çekimleri hala devam ederken Crisis on Infinite Earths dizisinin setinde yakalanan Tom Ellis, dizide Lucifer’a hayat vereceğini o dönem yalanlamıştı. Ancak geçtiğimiz gün yayınlanan 3. bölümle beraber Ellis’in hayranlar için sürprizi bozmak istemediği ortaya çıktı. Televizyonda hangi stüdyo altında olduğundan bağımsız eski ve yeni DC dizilerinin karakterlerini bir araya getiren Crisis on Infinite Earths’te Lucifer’a da iş düşüyor. Constantine ile bir araya gelen kahramanımız, karakterlere bir konuda yardımcı oluyor. Hayli küçük bir rol de olsa, 5. sezon öncesi hayranlar Tom Ellis’i yeniden karakterde görmekten memnun. Ancak bu yeni bir soru işaretini de beraberinde getiriyor. Netflix dizisinin zaman akışına göre Crisis on Infinite Earths’teki olaylar hangi zamanda gerçekleşiyor?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon, 2020’de Netflix kütüphanesinde

ET‘ye konuşan Ellis, hikayenin Netflix dizisinin çok öncesinde geçtiğini kaydediyor. Ellis’in sözleri şu şekilde: “Dizide Lucifer’ın başlangıcından yaklaşık 5 yıl öncesine gidiyoruz. Dedektifle tanışmadan önceki dönemlere. Hayatının hiç bir şeyi umursamadığı tam bir playboy olduğu zamanlarındayız. Karakterlere karşı hayli saygısız elbette ve Constantine’le de bir geçmişleri bulunuyor.

5 bölümlük mini dizinin 3. bölümünde izleyebileceğiniz Tom Ellis, bizi Lucifer’ın Chloe sayesinde değişmiş olan kişiliğinin öncesine taşıyor anlayacağınız. Crisis on Infinite Earths ile hayranların ağzına bir parmak bal çalınsa da Lucifer 5. sezon için önümüzde hala biraz vakit var. Dizinin yeni sezon tarihi hala açıklanmadı. 8 + 8 olmak üzere iki kısımda yayınlanacak olan yapım 2020’de Netflix’teki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Witcher karakter tanıtımları – Rivyalı Geralt