reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon final çekimi için Tom Ellis açıklaması

Lucifer 5. sezon bölümleriyle Netflix kütüphanesindeki son sezonuna hazırlanıyor. Yıldız oyuncu Tom Ellis ise buna pek de hazır değil.

Netflix kütüphanesinin en sevilen dizilerinden Lucifer 5. sezon bölümleriyle finale adım adım yaklaşıyor. İlk başta 10 bölüm olarak duyurulan, daha sonra ise 16 bölüme çıkarılan son sezonla beraber diziye veda etmek sadece hayranlar için değil oyuncular için de hayli zor olacak. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen özel etkinlikte yer alan Tom Ellis de dizinin finaliyle ilgili düşüncelerini dile getiriyor. Yıldız oyuncu, 5 sezondur başrolü üstlendiği yapımın son çekim gününde çok zorlanacağını itiraf ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix favorisi Lucifer 5. sezon bölümleriyle veda ediyor

Tom Ellis bu dizi özelinde deneyiminden bahsederken “Kesin olarak söyleyebilirim ki daha önce böyle bir deneyim yaşamadım.” diyor. Hayli popüler dizi 3. sezondan sonra iptal edildiğinde hayranlar adeta internet üzerinden ayaklanma çıkarmış ve dizinin Netflix cephesine geçerek 2 sezon daha yayınlanmasını sağlamıştı. Çekimlerin son günü içinse ünlü oyuncu pek de hazır değil. Ellis “Son gün ‘Bitirdik’ dediklerinde bunu hazmetmek benim için çok zor olacak.” diyor. Lucifer 5. sezon ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Diziyi en iyi ihtimalle 2020’nin ikinci yarısında görmeyi umuyoruz. Sonradan eklenen 6 bölümün süreci bir parça daha uzatabileceğini belirtelim. Zira dizi 3. sezondan sonra Netflix’le anlaşıldığında 2 sezonluk bir anlaşma imzalanmış ve bölümler 10+10 şeklinde dağıtılmıştı. Hayranların büyük çabası sonrası eklenen 6 bölüm senaristlerin de planları bir parça esnetmesini sağlayabilir. 5. sezon öncesi dizinin diğer tüm bölümlerine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

İki sezonuna 300 milyon dolar harcanan Apple TV+ dizisi