reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon öncesi Tomm Ellis itirafı

Lucifer 5. sezon öncesi Tom Ellis’ten samimi itiraf

Lucifer 5. sezon, Netflix kütüphanesinde son kez yayınlanmak üzere hazırlıklarına devam ederken; dizinin yıldızı Tom Ellis de seriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Netflix kütüphanesinin favori yapımlarından Lucifer 5. sezon ile beraber hayranlara veda etmeye hazırlanıyor. 5. sezonla alınan final kararı ise dizi için bir ilk değil aslında. Netflix satın alımından önce dizi Fox çatısı altında yer alıyordu. 3. sezonun ardından dizinin iptal kararı çıkınca hayranlar büyük bir isyan başlatmış ve bu isyanın sonucunda da Netflix’i diziyi satın almaya ikna etmişlerdi. Benzer bir isyan, dizinin 5. sezonla veda edeceği açıklandığında da ortalığı sardı. Ancak bu kez devam kararı değil ek 6 bölüm kararı çıkarak dizinin son sezonu 16 bölüme uzatıldı. Tom Ellis yaptığı açıklamada ise tüm bu olayların öncesinde dizinin aslında bu kadar popüler olduğunu fark etmediklerini belirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon bölümleriyle vedaya hazırlık

Dizinin final bölümünü çekmenin onun için çok zor olacağını açıklayan aktör, Fox iptaliyle ilgili de şunları kaydediyor: “Bugünlerde televizyon odaklı çok fazla içerik bulmak mümkün. İnsanların dikkatini çeken, bildiği, konuştuğu bir dizide olmak şimdilerde çok büyük bir başarı. Bunu siz bilmiyorsunuz ancak başımızdan çok fazla şey geçti. Biz ailesiz çocuklar gibiydik. Dizimizin bu kadar popüler olduğunu iptal edilene kadar bilmiyorduk bile. Bu denli sevildiğimizden haberimiz yoktu.

Lucifer 5. sezon ile veda edecek olan ekip bu vedanın hakkını vermek için çalışmalara devam ediyor. Dizi daha 6 ek bölümü almamışken dizi yaratıcısı Ildy Modrovich her bir saniyeyi değerlendireceklerini ve final sezonun hayranlara adeta bir “aşk mektubu” olacağını kaydetmişti. Şimdi merakla dizinin büyük vedasını bekliyoruz. Dizinin tüm bölümlerine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Ölmek İçin 13 Sebep 3. sezon fragmanı