reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon onayına Tom Ellis tepkisi

Lucifer 5. sezon duyurusuna Tom Ellis tepkisi [Video]

Netflix, Lucifer 5. sezon duyurusunu paylaştı. Hayranların bir süredir beklediği bu müjdeli habere ilk tepki de dizinin yıldızı Tom Ellis cephesinden geldi.

18 Mayıs’ta yayınlanan dördüncü sezonun ardından hayranlar nefeslerini tutmuş Netflix cephesinden Lucifer 5. sezon duyurusunu beklemeye başlamıştı. O müjdeli haber nihayet hayranlarla paylaşıldı. Fox’un 3. sezon sonrası iptal kararının ardından Netflix’in kurtardığı dizi, 4. sezonu ile beğeni toplamış ve platformun popüler orijinalleri arasına adını da hızla yazdırmıştı. Hem oyuncuların hem de dizi yaratıcılarının ise seriye veda etmeye hazır olmadığını geçmişteki açıklamalarından biliyorduk. Bu yüzden 5. sezon duyurusu süpriz olmadı. Duyuruyla beraber bir de video paylaşan resmi Twitter hesabı ise Tom Ellis’in ilk tepkisini bizlerle paylaştı. Ancak Ellis aynı zamanda bir tweet’le de düşüncelerini dile getirmeyi ihmal etmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon ile final yapacak

Tom Ellis yazdığı tweet’te şunları söylüyor: “Bakın ne oldu! Dizinin 5. ve final sezonu Netflix’e geliyor. Bizi izleyen tüm sadık Lucifanlara teşekkür ederim. Şimdi şunu düzgün bir şekilde bitirelim.

Ellis’in heyecanı ve mutluluğu belli oluyor. Ancak hayranlar buruk bir sevinç yaşıyor. Lucifer 5. sezon duyurusuyla beraber dizinin final yapacağı da açıklandı. Ellis de son bir kez hayranların karşısına Lucifer rolünde çıkacak. Dizinin final sezonunun ne zaman hayranlarla buluşacağı belli değil elbette. Bölüm sayısının ise 4. sezonda olduğu gibi 10 bölümle sınırlı olması muhtemel. Ancak belki final sezonuna özel bir esnetme de görebiliriz. Dizinin 4. sezonunu Netflix kütüphanesinden izleyebilirsiniz. Yayınlanan duyuru videosu ise haberin üzerinde yer alıyor.