reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 4. sezon sonrası Lucifer 5. sezon onayı verecek mi

Lucifer 4. sezon sonrası “5. sezon gelecek mi?” sorusuna Tom Ellis’in cevabı

Netflix nihayet Lucifer 4. sezon bölümlerini yayınladı. Sadece 10 bölümden oluşan sezon sonrası akıllarda tek soru var: Lucifer 5. sezon gelecek mi?

Netflix, Lucifer 4. sezon duyurusu yaptığında hayranlar hayli sevinmişti. İptalin eşiğinden dönen yapımın haklarını satın alan Netflix’in kanatları altına giren dizi, uzun zamandır beklenen sezonunu nihayet yayınladı. Tabii dizinin yeni sezonu popüler çevrim içi platformunun standartlarında bir bölüm sayısına sahip. 10 bölümle izleyicilerle buluşan yeni sezon, 26 bölümlük üçüncü sezon düşünülünce, hayranlar için adeta “çerezlik” bir sezon gibi geçmiş olabilir. Kısa sürede 10 bölümü bitiren hayranlar ise şimdilerde Lucifer 5. sezon duyurusu bekliyor. Peki gerçekten 5. sezonun gelme ihtimali var mı? Bu soruyu dizinin başrol oyuncusu Tom Ellis yanıtlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Lucifer 4. sezon sonrası onay verir mi?

Collider‘a röportaj veren Ellis, şu sözleri dile getiriyor: “4. sezon ile ilgili çok fazla spoiler vermeyeyim ama hikayemizi tam olarak bitirmediğimizi hissediyorum. Her dizide olduğu gibi her sezonun bir finali bulunuyor. Bu finalde ya inanılmaz bir soru işareti bırakırsın ve insanları meraka sürüklersin ya da hikayeyi sonuna kadar anlatma şansı elde edersin. Ekip olarak 5. sezon için geri dönmeyi herkesin isteyeceğini düşünüyorum. Ancak Netflix’in ne diyeceğini beklemek zorundayız ne yazık ki.

Dizinin yeni sezonu 8 Mayıs‘ta platformdaki yerini aldı. Bu sebeple resmi açıklama için hala biraz erken. Ancak hem ekip hem de hayranlar bir sezona daha hayır demez diye düşünüyoruz. Bu sezon diziye eklenen Havva karakteriyle hikayeyi biraz daha derinleştiren yapımın “yeni fikirler” konusunda ise sıkıntı çekeceğini pek sanmıyoruz. Öte yandan platformun karar alması biraz zaman alabiliyor. Bir diğer sevilen dizi Umbrella Academy’nin de ikinci sezon onayı için bir süre beklemiştik. Tabii Lucifer’ın bu sezonuyla gördüğü ilgi de kararda etkili olacaktır diye düşünüyoruz. Bakalım popüler platformun sevilen dizi için son kararı ne olacak…

İlginizi çekebilir

Lucifer 4. sezon tanıtımı