reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon açıklaması yapmadan Tom Ellis müzik açıklaması yaptı

Lucifer hayranlarının isteğine Tom Ellis’ten sabırsızlandıran cevap

Hayranlar bir süredir Netflix cephesinden Lucifer 5. sezon duyurusunu beklese de aslında uzun süredir istedikleri bir şey daha var. Bu isteğe Tom Ellis göz kırpıyor.

Netflix, hayranları Lucifer 5. sezon duyurusuyla buluşturma konusunda şimdilik acele etmiyor. Ancak hayranların beklediği tek şey 5. sezon duyurusu değil. Hayranlar bir süredir dizideki şarkıların yayınlanmasını da istiyor. 4 sezonu geride bırakan dizinin şimdilik böyle bir projesi yok gibi. Ancak Lucifer’ın yıldızı Tom Ellis bunu değiştirecek isim olabilir. Katıldığı son etkinlikte soruları cevaplayan Ellis şunları söylüyor: “Pek çok kişi bana dizide yaptığımız tüm şarkıların bir arada yayınlanıp yayınlanmayacağını soruyor. Bu yüzden sanırım bu durumun sorumluluğunu üstlenip bu konuda neler yapabiliriz bir bakacağım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon hakkında yorum yok

Şarkıları kaydedip basitçe Spotify veya benzeri çevrim içi yayın servislerinde paylaşabileceklerini söyleyen Ellis, hayranların yakında bu şarkılara kavuşabileceğini işaret ediyor. Ellis, stüdyoya girmeye hazır anlayacağınız. Tabii net bir tarih bulunmazken hayranların bu haberden sonra pusuda bekleyeceğini söyleyebiliriz.

Öte yandan Netflix hala bir açıklama yapmamışken, Ellis de elbette 5. sezonla ilgili ser verip sır vermiyor. Geçmişte yaptığı açıklamalarda dizinin hikayesinin daha bitmediğine inandığını belirten aktör 5. sezona hazır olduğunu belirtmişti. Dizinin yaratıcıları da benzer bir açıklama yapmış ve 5. sezonun açılış sahnesini dahi planladıklarını kaydetmişti. Yani aslında oyuncular da yaratıcı ekip de hazır. Şimdi sadece onayı beklemek kaldı. Bu arada şarkılar Spotify’da yerini alırsa, ne ala!

İlgili video

Dizinin 4. sezon tanıtımı