reklamı kapat

POPÜLER

Lucifer 5. sezon

Lucifer hayranlarının talebine dizi yaratıcısından yeşil ışık

Lucifer 5. sezon bölümlerinin Netflix‘e gelmesini beklerken, hayranların uzun soluklu bir isteği de gerçekleşecek gibi görünüyor.

Lucifer 5. sezon çalışmaları hız kesmeden devam ederken, hayranların istekleri de adeta bir bir gerçek oluyor. Dizi bir sezon daha uzatılamasa da elde edilen ek 6 bölümle toplamda 16 bölüme çıkan dizi için hayranların uzun zamandır istediği bir albüm bulunuyordu. Oyuncuların dizide seslendirdikleri şarkıların Spotify ve benzeri çevrim içi platformlarda yayınlanmasını isteyen hayranlar bu isteklerine 4 sezondur karşılık bulamamıştı. Bu konudaki umut veren ilk gelişme Mayıs 2019’da yaşandı. Tom Ellis, bunun yapılabileceğini ve bununla ilgileneceğini kaydetmişti. Şimdi ise artık “kesin” gözüyle bakmamızı sağlayan yeni bir açıklama gelmiş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon beraberinde bir albüm getirebilir

Twitter’da hayli aktif olan dizi yaratıcılarından Ildy Modrovich, hayranlardan gelen soruları yanıtlarken albüm sorusunu da pas geçmiyor. Bir hayranın sorduğu “Veda hediyesi olarak Tom Ellis’in dizi boyunca seslendirdiği tüm performansları bir araya getirmeye ne dersiniz? Bir Lucifer albümüne hayranlar bayılır!” sorusuna şu cevabı veriyor:

Müziği yayınlamak adına görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Bununla ilgili bir gelişme olduğunda paylaşacağım.

Görünen o ki dizinin yıldız oyuncusu Tom Ellis, mayıs ayında hayranlara verdiği sözü tutarak şarkıları hayranlarla buluşturmak için elinden geleni yapıyor. Modrovich’in olumlu dönüşü ise Lucifer 5. sezon ile beraber gerçekten de bir albümün çevrim içi platformlarda yerini alabileceğini gösteriyor. Hayranlar için harika bir veda hediyesi olacak olan bu albüm için şimdiden sabırsızlanıyoruz! 5. sezon için bir de tüm oyuncuların şarkı söylemesi muhtemel bir müzikal bölüm planlandığını hatırlatalım. Müzikal bölümle beraber albümün de gelmesi durumunda dizi gerçekten “mükemmel vedaya” ulaşabilir gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Dizinin 4. sezon fragmanı