reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things 3. sezon Maya Hawke

Stranger Things 3. sezon için son anda değiştirilen “Steve kararı”

Stranger Things 3. sezon ile dizinin parlayan yıldızları arasına giren Maya Hawke, diziyle ilgili yeni bilgiler paylaştı.

Stranger Things 3. sezon ile beraber gündemden düşmeyen isimlerden biri de Maya Hawke. Uma Thurman ve Ethan Hawke’ın kızı olan Maya Hawke, dizide Robin karakteri olarak karşımızdaydı. Başta Steve’in çalıştığı dondurmacıda iş arkadaşı olan Robin, kısa sürede kendini bu maceranın tam merkezinde buldu. Hayranlar ise ilk sezondan bu yana yüzü gülmeyen Steve’in nihayet yeni bir kız arkadaş edineceğini düşünüyordu. Ancak ikili diziyi yakın arkadaş olarak tamamladı. Zira Robin erkeklere ilgi duymuyordu. Hawke yaptığı açıklamalarda bu kararın son anda alındığını belirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things 3. sezon yeni bir favori yarattı

WSJ‘a röportaj veren oyuncu şu cümleleri kuruyor: “Çekimler sırasında Steve ve Robin’in beraber olmaması gerektiğini hissettik. Ve Robin’in kadınlardan hoşlandığını. İlk bölümlere dönüp izlediğimde bunu en belirgin noktalardan biri olduğunu görebiliyorum.

Variety‘e de röportaj veren Hawke, bu kararı 3. sezonun dördüncü, hatta beşinci bölümüne kadar netleştirmediklerini belirtiyor. “Duffer kardeşler, ben ve Shawn Levy çekimler boyunca sık sık bu konuda konuştuk. Ve sanıyorum ki dördüncü ya da beşinci bölüm gibi son kararı verdik.” diyen Hawke, alınan son karardan çok memnun olduğunu da dile getiriyor. Steve’in şimdilerde Dustin’den sonra en yakın arkadaşı olan Robin’in dördüncü sezonda ise kendine daha fazla yer bulması bekleniyor. Karakter kısa sürede dizinin favori isimleri arasına girmeyi başardı. İkili, yeni sezonla beraber nasıl bir maceranın ortasında yer alacak hep beraber göreceğiz. Dördüncü sezonla ilgili ise şimdilik bilgiler sınırlı. Yeni sezon çalışmaları başlanan dizinin kısa sürede platformda yer alması beklenmiyor.

İlgili video

3. sezon fragmanı