reklamı kapat

POPÜLER

fortnite sezon 10

Eğlenceli Fortnite 10. sezon tanıtımı ve gelecek yenilikler [İzle]

Ücretsiz olarak sunulan Battle Royale oyunu Fortnite 10. sezon tanıtımını yayınladı. Oldukça keyifli ve eğlenceli bir klip hazırlayan Fortnite, yeni sezonu başlatmış durumda.

Battle Royale oyunların yükselişine sahne olduğumuz şu günlerde liderlik tablosu da stabil kalmıyor. PUBG ve Fortnite kullanıcı sayılarını günden güne artırıyorken, Fortnite yeni sezonuna dair yeni bir klip yayınladı. Bugün itibarıyla başlayan 10. sezon ile yayınlanan klipte eğlenceli bir evren sunuluyor. Oyuncuları heyecanlandıran sahnelere sahip olan bu klipte aslında ön plana robot detayı çıkıyor. Efsane oyun Wolfenstein‘daki gibi dev robot ayrıntısına yer veren oyun oldukça heyecan yaratmıştı. Bu robotun nerede karşımıza çıkacağını bilmiyoruz ancak merak konusu olduğu su götürmez bir gerçek.

Resmen yayınlanan Fortnite 10. sezon tanıtımı ile oyuncular bir önceki sezonun Polar Peak canavarlarından, oyunun içindeki birçok detayın ardından yayınlanan dev robot görüntüsüyle iyice heyecanlandı. Loot Gölü’nde başlayan oyunun tanıtımı Fortnite’ın varsayılan karakteri olan Jonesy’i kullanmasıyla devam ediyor. Uzay boşluğuna ışınlanan Jonesy, orada Fortnite’in içinde yer alan birkaç nesneyle beraber görülüyor. Durrr Burger’den çeşitli skinlere, oradan yeni gelecek ve eski sezonlarda kullanılan silahlara kadar küçük göndermeler yapan kısa tanıtım oyunun eğlenceli ve renkli atmosferini yansıtmaktan geri kalmamış.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fortnite 10. sezon ile neler yeni, neler geri dönüyor?

Bu sezon renklendirmesini ve kıyafetini biraz değiştiren Rust Lord için yeni bir stil geliyor. Diğer ayrıntılarda ise 10. sezonun “zaman yolculuğu” temasıyla uyumlu eski Fortnite skinlerinin değiştirilmiş versiyonlarını görmüştük. Bununla beraber Drift geri dönüyor olabilir. Fortnite 5 sezonunun maskotu olan Drift yayınlanan tanıtımda görülüyor. Bunun anlamı, Drift kıyafetinin bir çeşidi veya tamamen başka bir karakter olabilir. 10. sezon için yayınlanan klipte robot görüntüsü oyuncuları heyecanlandırsa da birçok oyuncunun dikkatini solda yer alan sembol çekti. Bu sembol oyunun fanlarının sinirlenmesine neden oluyor. Zira birçoğu, Fortnite 4 sezonunun gizli bir kıyafeti olan The Visitor’ın kolunda aynı dövme olduğunu fark etti.

Epic’in önümüzdeki 10. sezon için oyun kurgusunun şaşırtıcı derecede zengin tarihine dokunmak istediğini gösteren detaylara yer veriyor. Oyunu ücretsiz olarak buradan indirebilir ve oynayabilirsiniz.