reklamı kapat

POPÜLER

Fortnite

Fortnite açıldı! Sızan fragman sonrası Chapter 2 deneyimi başladı [Video]

13 Ekim akşamı 10. sezonu noktalayan ve kara deliğe sürüklenen Fortnite, birkaç günlük aradan sonra Chapter 2 ile oyuncularla buluşuyor.

Fortnite uzun süre konuşulacak büyük bir pazarlama başarısının fitilini geçtiğimiz günlerde ateşledi. 10. sezonla beraber “Dünya’nın sonu” etkinliğini gerçekleştiren oyunda haritaya devasa bir meteor çarptı ve tüm oyun bir kara delik içine çekildi. Hem de öyle 2-3 saatliğine değil. Etkinlikten bu yana oyuna ulaşamayan oyuncular serverların açılmasını beklerken bugün ise nihayet yeni bir güncelleme oyuncularla buluşturuldu. Oyun halihazırda oyuncuların erişimine açılırken hemen öncesinde sızan fragman da bize adeta yeni bir oyun vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fortnite Chapter 2 ile yepyeni bir deneyim vadediyor

Yeni fragman pek çok eğlenceli yeniliğin oyuna dahil olduğunu gösteriyor. Chapter 2 öncesi pek çok sızıntı internette yerini almıştı ve onlardan biri de yeni bir haritaydı. Fragman yeni haritayı müjdelerken oyunculara çeşitli yeni başarımların da geldiğini müjdeliyor. Oyun içi yeni eğlencelere de yer veren yapım elbette yeni kozmetikleri de beraberinde getiriyor. Öyle ki oyun içinde balık dahi tutabiliyorsunuz. Chapter 2 eski evreni geride bırakıp yeni bir evrene açılıyor gibi görünüyor. Sızan ilk fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz. Epic Games hesabında güncellemeyi yaptıktan sonra ise yeni harita ve “evrene” ulaşabilir sıfırlanmış bir oyun deneyimine adım atabilirsiniz. Sıfırlanmış derken abartmıyoruz, zira oyuna girdiğinizde oyun içi ön ayarlarınızın dahi ilk haline döndürüldüğünü göreceksiniz.