reklamı kapat

POPÜLER

Fortnite John Wick

Fortnite oyuncularına yepyeni bir John Wick sürprizi

Epic Games, Fortnite 9. sezona John Wick 3 öncesi geçişini gerçekleştirdi. Bu sezon Wick için yepyeni sürprizler barındırıyor.

John Wick 3, 17 Mayıs’ta vizyon için gün sayarken, serinin oyun sürprizleri bitmiyor. Ancak bu kez sürpriz Epic Games tarafından geliyor. Fortnite ve John Wick’in aslında halihazırda bir geçmişi bulunuyor. 3. sezonda yer alan Reaper kostümü, isim verilmese de Keanu Reeves’in canlandırdığı karakterin birebir kopyasıydı. Oyuncular tarafından da Reaper değil John Wick’in adıyla anılan kostüm sonrası benzer bir hamle görmemiştik. 9. sezona kadar… 9. sezon Eğik Evler’i yok etmekle kalmıyor, aynı zamanda oyuna John Wick’le ilgili önemli güncellemeler ekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

John Wick 3 öncesi Fortnite güncellemesi

John Wick evi ve görevleri

Palmiye Park bölgesinin en sağ, orta alanına doğru inerseniz, sizi ilginç bir ev karşılıyor. Burada Wick’in evinin birebir kopyasını bulabilir, ilk filmde yaşanan aksiyonu baştan yaratabilirsiniz. Aynı zamanda Wick’in oyunda yaratılan evinin bodrum katında bir de sandık saklanmış. Tıpkı ilk filmde Wick’in kendini emekli ilan ettikten sonra silahlarını evin altına gömmesi gibi…


Bunun dışında oyun içi sızıntılarıyla öne çıkan sayfalar Wick’s Bounty isimli yeni bir görev zincirinin de geleceğini iddia ediyor. Kısa süreli bir oyun içi mod olacağı belirtilirken, filmin çıkışıyla oyuna dahil edilmesi olası. Ancak şimdilik bu görev zincirine ilişkin resmi bir açıklama olmadığını belirtelim.

John Wick 3, 17 Mayıs‘ta vizyondaki yerini alacak. Filmin yayınlanan son fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video