reklamı kapat

POPÜLER

Fortnite John Wick kostümü

John Wick oyuna girdi! Fortnite kimse için güvenli değil [Video]

Fortnite nihayet John Wick modunu aktif hale getirdi. Keanu Reeves tasarımlı özel kostümle yeni oyun moduna hazır mısınız?

Keanu Reeves, 17 Mayıs itibarıyla John Wick 3 filmiyle vizyondaki yerini aldı ve Fortnite da sürprizini nihayet yayınladı. Geçtiğimiz hafta sizlerle oyuna John Wick’in evinin dahil edildiğinden bahsetmiştik ve özel bir oyun modunun da sızdırıldığını anlatmıştık. O haberimizin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Güncellemeyle gelen yenilikler ise oyun modundan daha fazlasını işaret ediyor. Ancak önce yeni oyun modundan başlayalım. Fortnite, Avengers Endgame’de olduğu gibi John Wick’e özel Sınırlı Süreli Modu‘nu (SSM) aktif hale getirdi. Wick’in Başındaki Ödül isimli oyun modunda kendine güvenen ve Baba Yaga performansı sağlayabilecek oyuncular birbirleriyle kapışıyor.

Wick’in Başındaki Ödül modundaki amaç ise en fazla altın jetonu toplayarak maçı kazanmak. Her oyuncu maça belirli sayıda altın jetonla başlıyor. Diğer oyuncuları avlayarak jetonlarınızın sayısını artırabiliyorsunuz. Ancak sahip olduğunu jeton sayısının artması halinde aynı zamanda haritada da görünürlüğünüz artıyor. Bu da “başınızdaki ödülün” değerini artırırken sizi ana hedef haline getiriyor. Evet, tıpkı John Wick 3 gibi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Keanu Reeves John Wick Fortnite kostümü

John Wick’in kendisi ve eşyaları Fortnite mağazasında!

Fortnite 3. sezonda Reaper kostümüyle John Wick esintileri yaratmıştı. Ancak şimdi gerçekten Keanu Reeves mağazada belirdi! Takım elbisesi içinde oyuna dahil olan Wick’in dışında ona özel Bildiğin Balyoz kazması da mağazadaki yerini almış durumda. Wick’in Başındaki Ödül görevlerini yaparsanız da Altın Jeton sırt süsü, Tek Atış şemsiyesi, Öcü kaplaması gibi eşyalar kazanabiliyorsunuz. Bu mod için hazırlanan özel fragman ise Reaper kostümünü Wick kostümüyle kapıştırıyor. Özel videoyu haberin üzerinden izleyebilirsiniz.