reklamı kapat

POPÜLER

Keanu Reeves John Wick 3

John Wick 3 yıldızı Keanu Reeves’in çok iddialı Halle Berry açıklaması

Ocak ayında nihayet vizyona girecek olan Replicas filminin tanıtımlarında boy gösteren Keanu Reeves, John Wick 3 ile ilgili açıklamalar da yaptı.

John Wick 3 için sabırsızlığımız en üst noktada. Ancak Keanu Reeves, John Wick 3 öncesi vizyonda Replicas filmiyle boy gösterecek. Bu sebeple Replicas’ın tanıtım etkinliklerinde yer alan Reeves’in yeni röportajları da internete servis ediliyor. Ancak her ne kadar yeni filmi John Wick’ten bağımsız olsa da, Reeves bu sorulardan kaçamıyor. extratv‘nin yaptığı röportajda, Reeves, John Wick 3’te Sofia karakterini canlandıran Halle Berry ile ilgili çok iddialı açıklamalara imza atıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Çıtayı yeni bir seviyeye yükseltti”

Detaylarını burada yazdığımız haberimizde Sofia ve John Wick’in ortak bir geçmişleri olduğundan bahsetmiştik. Başındaki büyük ödül ve onu öldürmek isteyen sayısız suikastçı peşindeyken, Wick de yardımı Sofia’nın kapısında arayacak gibi görünüyor. Bu durumda Reeves ve Berry’i filmde ağırlıklı olarak yan yana göreceğiz. Reeves’in Berry ile ilgili yorumu ise şu şekilde: “Berry gerçekten inanılmaz. Filmde gerçekten çok havalı şeyler yapma şansı buldu. Bu başka bir seviye. Bu filmde çıtayı yükseltti.

Görünen o ki Sofia karakteriyle Halle Berry aksiyonun tam göbeğinde yer alacak. Röportaj sırasında Reeves’in rol arkadaşının performansını anlatırken ne kadar heyecanlandığı da görülebiliyor. Ancak ne yazık ki filme 17 Mayıs 2019‘a kadar kavuşamayacağız. Replicas filmi ise 11 Ocak‘ta vizyondaki yerini alacak. Replicas’ın fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Keanu Reeves’in yeni filmi Replicas fragmanı