reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

John Wick 3’ten Keanu Reeves ve Halle Berry’li ilk sahne [Video]

Yılın en merak edilen filmleri arasında yer alan John Wick 3 sonunda ilk sahnesiyle karşımıza çıkıyor. Bu sahnede Keanu Reeves ve Halle Berry ilk kez karşı karşıya geliyor.

Beyaz perdenin en sevilen serilerinden birine dönüşen John Wick yakında yeni macerasıyla geri dönmeye hazırlanıyor. Serinin üçüncü halkasında hikayeye Halle Berry dahil oluyor. Tecrübeli oyuncunun Sofia isimli yeni bir karakteri canlandırdığını biliyoruz. Sofia, John Wick’in çok uzun zamandır tanıdığı ve yaşananların ardından yardımına ihtiyaç duyduğu bir karakter. Paylaşılan yeni sahnede John ve Sofia uzun bir aranın ardından ilk kez bir araya geliyor. John onun eski patronuyla yeniden bir araya gelmek ve kendisine “akıl danışmak” istediğini söylüyor. Sofia ise artık bu işin hizmet yanında yer almadığını, yönetim bölümüne geçtiğini ve onun isteğini yerine getirerek elindekilerden olmak istemediğini ifade ediyor. Fakat fragmanlarda gördüğümüz kadarıyla biliyoruz ki Sofia bir şekilde John’a yardımcı olacak. En azından onunla birlikte mücadele vermeye başlayacak. İşlerin bu noktaya nasıl varacağına dair bir fikrimiz yok. Fakat Sofia’nın cesareti ve oldukça iyi eğitilmiş olan köpekleri hikayede önemli bir farklılık yaratacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Chad Stahelski tarafından yönetilen ve neler olacağını fazlasıyla merak ettiğimiz John Wick 3 filmi 17 Mayıs‘ta izleyici karşısına çıkacak. Filmden paylaşılan yeni sahneyi ise haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.