reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

Keanu Reeves’li John Wick 3 filminin logosu gün yüzüne çıktı

Başrolünde Keanu Reeves ‘in yer aldığı John Wick 3 son zamanların en fazla heyecan uyandıran işleri arasında yer alıyor. Bekleyiş devam ederken filmin logosu ortaya çıktı.

Aslına bakarsanız üçüncü John Wick filmine dair pek çok detayı biliyorduk. Örneğin John hayatta kalmak için yeteneklerini son damlasına kadar kullanmak zorunda kalacak. Bu soluksuz macerada Keanu Reeves efsanesine Ian McShane, Common, Laurence Fishburne, Lance Reddick, Ruby Rose ve Halle Berry gibi isimler eşlik edecek. Hatta Oscar Ödüllü Berry’nin Sofia karakterine hayat vermesi bekleniyor. Tü bunların yanında yakından takip edilen bu projenin adı John Wick 3: Parabellum olarak açıklanmıştı. Hatta bu dönemde Parabellum’un latince bir kelime oluşu ve kaynağının meşhur bir latince deyiş olan “Si vis pacem para bellum” olması dikkat çekmişti. Bu tabirin Türkçe karşılığı olan “Barış istiyorsan savaşa hazır ol” üçüncü filmin ana fikrini ortaya koyuyor.

Tüm bu gelişmelere rağmen bir süredir John Wick 3 cephesinde sessizlik hakimdi. Bu günler Londra’da gerçekleşen Brand Licensing Expo ile son buldu. Dirtees Instagram hesabı etkinlikte gün yüzüne çıkan logoyu internet üzerinden paylaştı. Hikayeye bambaşka bir boyut katacak olan John Wick 3’ün 17 Nisan 2019‘da vizyona girmesi bekleniyor. Bakalım film beklentileri karşılayabilecek mi?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

John Wick 3: Parabellum set videosu